Objevte svůj maximální výkon s MAX MUSCLE

Akupresurní polštář Sveltus

Akupresurní polštář Sveltus

Vyprodané / Na objednávku

Akupresurní polštářek pro stimulaci nervových zakončení

359 Kč s DPH
Mám zájem
Hmotnost 30 g

Akupresurní polštář Sveltus

Díky pružnosti pěny se tento polštář dokonale přizpůsobí vašemu krku a hlavě. Při sezení si vaše tělo postupně zvykne na bodliny ježka. Pocítíte uvolňující účinek akupresury, zmírní se napětí a únava.
Počet akupresurních jehel / hrotů : 1575

Délka (cm) ~ 40.00
Šířka (cm) ~ 15.00
Výška (cm) ~ 10.00
Hustota (kg/m3) ~ 45.00
Složení : Polyuretan + ABS + bavlněná houba
Barva - Lilac

Akupresurní polštářek - Purple Lilac

Jednoduchý a účinný relaxační doplněk, který pomáhá uvolnit svalové napětí a zlepšuje krevní oběh. Doporučuje se lidem, kteří trpí bolestmi zad, hlavy a také v případě problémů se spánkem. Akupresurní polštář je vybaven 1575 masážními jehlami, které umožňují intenzivní a uvolňující masáž těla.

Efektivní a levná akupresurní masáž

Na polštáři je umístěno 63 odolných polyuretanových jehlových rozet. Každý z nich je vybaven 25 hroty, které dohromady vytvářejí 1575 tlakových akupresurních bodů. Speciální tvar a vhodná hustota uspořádání rozet na polštáři způsobují, že hroty poskytují optimální masáž těla.

Univerzální použití polštáře jako podhlavníku

Polštář můžete použít k podepření krční nebo bederní oblasti v poloze vleže nebo vsedě, také k masáži končetin - stačí polštář umístit pod nohu nebo ruku alespoň na 5 minut. Zvýšení krevního oběhu v důsledku masáže může přispět k účinnému snížení bolesti a výraznému zlepšení celkové pohody - dostatečné prokrvení dané oblasti urychluje regenerační procesy v těle . Použití akupresurního polštáře může přinést úlevu od bolesti zad, šíje, hlavy, problémů se spánkem, špatného krevního oběhu, svalového napětí a stresu. Pokud máte zájem o masáž větší části těla, použijte polštář společně s akupresurní podložkou.

Bezpečné materiály

Akupresurní polštář je vyroben ze 100% bavlny s měkkou bavlněnou pěnou. Masážní jehly jsou vyrobeny z bezpečného plastu ABS. Potah polštáře je snímatelný, takže jej můžete v případě potřeby vyprat v ruce v jemném pracím prostředku.

Poznámka- nedoporučuje se prát v pračce a sušit v sušičce

Doporučení pro používání akupresurní podložky nebo polštářku

Doporučuje se provádět masáže každý den - zpočátku po dobu 5 až 15 minut, poté můžete dobu postupně prodlužovat. Doporučená maximální délka masáže je 30 minut denně. Při prvním použití polštářku v tlakovém bodě na těle můžete zaznamenat zarudnutí pokožky, které po krátké době pomine. Pokud je tlak masážních jehel příliš silný, můžete na polštář položit tenký materiál (např. tričko nebo prostěradlo), který tlak jehel sníží.

Před použitím akupresurního polštáře doporučujeme poradit se s lékařem, aby se vyloučila případná rizika používání výrobku (např. poruchy srážlivosti krve, užívání  léků na tento typ onemocnění a další dermatologické stavy, při kterých se nedoporučuje kontakt kůže s jehlami).

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Revoluční skupinový trénink kombinující hudbu, světla a senzory do interaktivního a motivujícího zážitku.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše