Každý den překvápko: 🎄Adventní fitness kalendář zde.

Aone Pep Up Hypodrink, 1000 ml

Aone Pep Up Hypodrink, 1000 ml

Vyprodané / Na objednávku

AONE PEP UP Hypodrink 100 ml je ideální pitný režim během cvičení. PEP UP Hypodrink je koncentrát pro přípravu hypotonického osvěžujícího nápoje s obsahem vitamínů, minerálů a stopových prvků.

319 Kč s DPH
Mám zájem
Hmotnost 1 Kg
Počet dávek 100
Info Pre prípravu až 50l funkčného a osviežujúceho nápoja
Počet dávek v balení 50
Dávkování 40 ml / 1000 ml vody isotonický 20 ml / 1000 ml vody hypotonický
Forma produktu Tekutý koncentrát

Aone Pep Up Hypodrink, 1000 ml

Dokonalý pitný režim během cvičení. Jedná se o koncentrát pro přípravu hypotonického osvěžujícího nápoje s obsahem vitamínů, minerálů a stopových prvků. Splňuje požadavky, které moderní věda klade na nápoje určené k doplnění energie a ztrát vitalizujících prvků způsobených sportem, fyzickou námahou a dehydratací organismu.

Je vhodný k uhašení žízně sportovce před, během i po výkonu a zároveň dodává tělu potřebné vitamíny a minerály ztracené během námahy. Je také zdrojem glukózy, která slouží k rychlému doplnění energie během cvičení. Obsahuje všechny hlavní vitamíny, minerály a stopové prvky potřebné k posílení pitného režimu nejen šprtů, ale i aktivních lidí.

Složení

voda, isoglukózový sirup, regulátor kyselosti (kyselina citronová), regulátor kyselosti (citronan hořečnatý), vitaminy (kyselina askorbová, nikotinamid, D-alfa-tokoferylacetát, D-pantothenát vápenatý, thiamin mononitrát, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, biotin, vitamin B12), sladidla (cyklamát sodný, sacharinát sodný, aspartam), mléčnan vápenatý, glukonát hořečnatý, citrát sodný, citrát draselný, guma guar, konzervační látky (sorban draselný, benzoan sodný), barviva (azorubin, beta-karoten, červená řepa, E 102, E 133), aroma

DÁVKOVÁNÍ

isotonikum: 40 ml/1000 ml vody a hypotonické: 20 ml/1000 ml vody. Denní dávka: 80 ml/2000 ml nápoje. Výtěžnost: cca 25-50 litrů na nápoj

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Zajistěte dostatečný příjem tekutin. Tento produkt není plnohodnotnou náhradou pestré vyvážené stravy. Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte při teplotě 10-25 °C, mimo dosah dětí, chraňte před mrazem, vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobce, dovozce ani distributor neodpovídají za škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním.

.

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Hmotnost 1 Kg
Info Pre prípravu až 50l funkčného a osviežujúceho nápoja
Počet dávek v balení 50
Dávkování 40 ml / 1000 ml vody isotonický 20 ml / 1000 ml vody hypotonický
Forma produktu Tekutý koncentrát

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Revoluční skupinový trénink kombinující hudbu, světla a senzory do interaktivního a motivujícího zážitku.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše