Vítej v našem e-shopu!

Life Fitness Všechny produkty

Dvojitá nastavitelná kladka Life Fitness řady AXIOM

Life Fitness Všechny produkty

Dvojitá nastavitelná kladka Life Fitness řady AXIOM

Na prodejně

Life Fitness AXIOM Series Dual Adjustable Pulley je profesionální multifunkční zařízení vhodné pro komerční fitness centra.

  • Eshop
Quatro
Hmotnost 326 Kg
Rozměry (dxšxv) 140 x 142 x 213
Hmotnost sestaveného setu 326
Hmotnost závaží 150 kg

Dvojitá nastavitelná kladka řady Axiom - profesionální kladka Multiverse

Dvojitá nastavitelná kladka od společnosti Life Fitness nabízí téměř neomezené možnosti silového tréninku.Dvojitá nastavitelná kladka řady Axiom je vynikajícím nástrojem pro individuální trénink, osobní trénink a trénink malých skupin.Uživatelsky přívětivý design se závažím umístěným uprostřed má větší volný prostor pro optimalizaci cenného podlahového prostoru.Dvojitá nastavitelná kladka řady Axiom je vybavena ergonomickými adaptéry, které nabízejí více poloh úchopu, a 90palcovým kabelem, který umožňuje širokou škálu uživatelsky definovaných pohybů a možností silového tréninku.Vybavení zahrnuje: jeden pár dlouhých nastavitelných rukojetí, jeden kotníkový adaptér a tricepsový kabel.

Klíčové vlastnosti duální nastavitelné kladky 

S 90palcovým kabelem + adaptéry je možné provádět pohyby celého těla.Ergonomické adaptéry pro pohodlné cvičení s nastavitelnou výškou kladky.Optimalizovaná poloha umístění závaží pro minimalizaci šířky výrobku bez ztráty funkčnosti.Dodávané příslušenství:Jeden pár dlouhých nastavitelných rukojetí, kotníkový adaptér a tricepsové lanko.

Doporučujeme zakoupit:

prodlouženou záruku a instalace zařízení u vás doma!

1. Instalace zařízení u vás doma.png2.png

Má dva sloupce kladkového mechanismu s bezpečnostními zarážkami. Dokonalé převody usnadňují průběh cvičení. Kód výrobku | OP-DAPPlocha pro sestavení (d x š x v) | ( cm: 140 x 142 x 213)Aktivní cvičební plocha (d x š) | (cm: 277 x 467 x 259)Hmotnost stroje | 326 kgNosnost Hmotnost| 2 x 75 kg)

Před sestavením a použitím stroje si pečlivě přečtěte bezpečnostní informace a pokyny v návodu. Společnost FIT PLUS, spol. s. r. o. nenese odpovědnost za škody způsobené nesprávnou manipulací nebo nedodržením bezpečnostních pokynů.Toto video představuje celou řadu Axiom od Life Fitness - žhavou novinku pro rok 2020. Zařízení s dvojitou nastavitelnou kladkou je předvedeno v čase 01:10.

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Hmotnost 326 Kg
Rozměry (dxšxv) 140 x 142 x 213
Hmotnost sestaveného setu 326
Hmotnost závaží 150 kg

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Cookies nám umožňují poskytovat lepší služby. Používáním / zobrazovaním webu vyjadřujete souhlas s používáním a uchovávaním cookies. Další informace).

Rozumím