🛡️ Posilněte svou imunitu! Vyberte si doplňky stravy pro posílení imunity ZDE.

Pevné břicho vs SIXPACK, jaký je rozdíl?

  • Trénink

Pevné břicho vs sixpack - v čem je rozdíl? Pevné břicho nemusí být vždycky sixpack.

Pevné břicho vs SIXPACK, jaký je rozdíl?

Pevné břicho vs sixpack - v čem je rozdíl? Pevné břicho nemusí být vždycky sixpack.

Není pochyb o tom, že každý by rád měl úzký pas a pevné břicho, protože vypadá a cítí se dobře, nemluvě o množství zdravotních výhod, které přicházejí s tímto procesem.  Ve stylu "vyhlídek na celebrity", které se připojují k lidem, kteří se chlubí sixpackem.

Břicho ve stylu SIXPACK se také stalo sexuálním symbolem druhů lidí, kteří se nacházejí v určitých oblastech, zejména v médiích a show business. Nicméně, pevné břicho stojí tunu práce a disciplíny k jeho dosažení. Celý koncept vypadá jednoduše, ale potřebuje velkou disciplínu, aby se dostal do želaného cíle a držel se ho. Chcete-li dosáhnout sixpack, budete potřebovat hodně odhodlání, trochu trpělivosti a určitého druhu rutiny, ale výsledek bude určitě stát za všechen ten čas.

SIXPACK nebo ABS.gif
    

Pevné břicho ale ne sixpack

Jedna věc, na kterou si vzpomínáte, je, že je velmi možné mít dobře tvarované břicjho, ale nebude mít sixpack, jestli je nad nimi tuk. Přesně řečeno, je možné mít pevné břicho bez zobrazování sixpacku. Je pravda, cvičení pomůže budovat sílu, a může udělat vaše břicho plochým a silným, ale nikdy nebudete vidět sixpack, pokud je nad ním vrstva tuku. Tajemstvím pak je pracovat na získání sixpacku tím, že budete zhazovat tuk v oblasti břicha.

Chcete-li tónovat vaše břicho a ukázat vaše šesti balení, musíte spálit tuk a začít s budováním svalů. I sixpack jsou kopečky svalů. Než začnete, potřebujete jasné pochopení toho, co opravdu dělá vaše břicho. Na rozdíl od mnoha falešných teorií je jejich skutečnou primární úlohou zachovat správnou polohu těla i stabilizaci páteře a dělají to společně se zádovými svaly. V důsledku toho je téměř zbytečné cvičit vaše břicho bez práce zad, protože to povede k nerovnováze v páteři podporující svalstvo.

SIXPACK nebo ABS 2.gif
     

Břicho a záda souvisí

Musíte cvičit vaše nejlepší cvičení pro břicho, které bude pracovat pro celé vaše jádro a poskytovat podporu pro páteř. Některé z nejlepších cvičení jsou mrtvé tahy a dřepy, protože pracují na vašich hlavních svalech a poskytují lepší koordinaci svalů, protože se zapájejí při velikém vypětí.

Vzhledem k tomu, že tyto cviky působí na mnoho jiných svalů, dochází k rychlé ztrátě tuku, jak se tělo zotavuje. Poté, co byl nadměrný tuk spálený, abdominální posilování může začít, díky čemu se sixpack zobrazí rychleji. Na to je třeba začít cvičiř sedy lehy se zátěží, gumou, nebo cvičit s kolečkem.

sliding disc 3.gif
  
Domácí fitness sada pro břicho
Sveltus Domácí fitness sada pro břicho
1 699 Kč
2 057 Kč
Vyprodané / Na objednávku
Sveltus Soft Kettlebell 10 kg
Sveltus Sveltus Soft Kettlebell 10 kg
1 230 Kč
1 234 Kč
Vyprodané / Na objednávku
Sveltus Elastiring 20 kg, modrá
Sveltus Sveltus Elastiring 20 kg, modrá
240 Kč
254 Kč
Skladem
Sveltus Elastiring, 4 odpory
Sveltus Sveltus Elastiring, 4 odpory
480 Kč
484 Kč
Vyprodané / Na objednávku

Souhrn: Břicho odkazuje na dobře ztuhlý břišní svaly, zatímco sixpack jsou vyčnívající svaly přes dobrý tonus břicha. Je možné mít pevné a ploché břicho bez šesti balení svalů. Je také možné mít dobře trénované břicho, ale s vrstvou tuku nad ním, a za účelem získání sixpacku na vašem břichu, musíte spálit vrstvu tuku. 

Olimp SlimWOW, 30 kapslí
Olimp Olimp SlimWOW, 30 kapslí
311 Kč
Vyprodané / Na objednávku
Weider CLA kapsle, 120 kapslí
WEIDER Weider CLA kapsle, 120 kapslí
598 Kč
Vyprodané / Na objednávku

Chcete-li spalovat tuky pro dobře tónované břicho, potřebujete celodenní cvičení, zatímco pro sixpack potřebujete více specializovaných cvičení, jako jsou sedy lehy.

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Revoluční skupinový trénink kombinující hudbu, světla a senzory do interaktivního a motivujícího zážitku.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše