Vítej v našem e-shopu!

NordicTrack Všechny produkty

Veslovací trenažér NordicTrack RW 900 + iFIT na rok ZDARMA

NordicTrack Všechny produkty

Veslovací trenažér NordicTrack RW 900 + iFIT na rok ZDARMA

Skladem

Značka NORDICTRACK, zastoupená v 60 zemích světa, patří do skupiny ICON fitness, největšího světového výrobce domácího fitness vybavení. Již 30 let je synonymem kvality, špičkové moderní technologie a jedinečného zážitku z tréninku.

masazni-valec-triggerpoint-grid-2-0-fitplus.sk-1.jpg
Dárek

TriggerPoint Foam Roller Grid 2.0 masážní válec Černá

Viz .
48 349 Kč s DPH
  • Eshop
  • Odesíláme v následující pracovní den
  • Doprava je u nás ZDARMA!
  • Dárek k nákupu
  • Porovnat
Quatro
Hmotnost 65 Kg

K tomuto veslovacímu trenažéru získáte ZDARMA členství v iFit v hodnotě 180 € na celý rok!

PROGRAM RW 900

Trenažér NordicTrack RW900 obsahuje  přehledný 22" dotykový displej Smart HD , který zobrazuje všechny základní údaje, jako je čas, spálené kalorie, tepová frekvence, výkon atd.... Obrazovku lze libovolně polohovat v úhlu 180 stupňů a lze ji také nastavit nahoru a dolů. Při tréninku podle iFit-traineru tak máte vždy maximální přehled. Počítač ukládá a zobrazuje všechny vaše   statistiky. V nabídce najdete  30 přednastavených programů  pro spalování kalorií a budování kondice. Maximální pohodlí při cvičení zajišťuje počítač instalovaný v poloze, která vám vyhovuje. Tepová frekvence se měří  prostřednictvím hrudního pásu ANT + bluetooth. Dotyková obrazovka je vybavena dalším hudebním portem. Je také možné připojit telefon nebo jiné ZAŘÍZENÍ a přehrávat oblíbenou hudbu pomocí  vestavěných reproduktorů  . Napájení je přes síťový  adaptér.

Aplikace iFit pro veslovací trenažér

Veslovací trenažér  NordicTrack RW900  lze připojit k aplikaci iFit workout , kterou získáte na 1 celý rok zdarma  (licence je pro rodinu). Aplikace umožňuje rozšířit možnosti tréninku pomocí videí nebo map Google. Díky aplikacím iFit můžete soutěžit s přáteli a objevovat stovky různých cvičení. Pod vedením profesionálního trenéra S aplikací iFit vás při cvičení povedou trenéři světové úrovně kdekoli na světě. Doplňte své cvičení o desítky dalších cviků vedených zkušenými trenéry a stanete se součástí fitness komunity, která vám pomůže dosáhnout vašich cílů, a spolu s interaktivními videi se budete den po dni zábavnou formou přibližovat ke svým vysněným cílům.

Cvičební aplikace iFit je součástí veslařského trenažéru na 1 rok ZDARMA!

Veslování je účinný trénink celého těla, při kterém se využívá více než 84 % svalů. Veslovací trenažér pomáhá budovat a tvarovat svaly, zlepšuje kardiovaskulární funkce a zvyšuje vytrvalost. Dalším klíčovým aspektem, který je třeba mít na paměti, je to, že veslování je cvičení s minimálním dopadem na klouby.

Veslovací trenažér NordicTrack iFit RW 900

Nastavení odporu na veslovacím trenažéru

Veslovací trenažér NordicTrack RW900 kombinuje  dva typy odporu, a to vzduchový a magnetický, využívající oba systémy pro maximální požitek z veslování a širokou škálu zátěží pro začátečníky i silové sportovce.

Jednoduché 10stupňové nastavení vzduchové brzdy doplňuje elektronicky řízený magnetický odpor s 26 stupni zátěže

odpor NordicTrack RW 900 Rowing Trenazer.jpg

Nastavitelné stélky

Profesionální stélky s možností přizpůsobení velikosti chodidla, které známe z profesionálních modelů, zvyšují efektivitu tréninku, pohodlí a snižují zatížení kotníků.

Rychlá a snadná fixace nohy pomocí pásku na suchý zip pro maximální stabilitu při tréninku.

rowing.trenazer.nordictrack.rw900.adjustable.naslapy.

Skládání veslařského trenažéru RW 900

Inovativní skládací systém "SpaceSaver"  s transportními kolečky na přední straně poskytuje dokonalé řešení pro uložení trenažéru v domácnosti.

. Rozměry ve složeném stavu cca 120 x 56 x 133 cm.

NordicTrack RW 900 Rowing Trenazer.jpg

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Cookies nám umožňují poskytovat lepší služby. Používáním / zobrazovaním webu vyjadřujete souhlas s používáním a uchovávaním cookies. Další informace).

Rozumím