🥑 🥦 Zde najdeš všechny své oblíbené VEGAN produkty.

NordicTrack Všechny produkty

Veslovací trenažér NordicTrack RW 900

NordicTrack Všechny produkty

Veslovací trenažér NordicTrack RW 900

Vyprodané / Na objednávku

Značka NORDICTRACK, zastoupená v 60 zemích světa, patří do skupiny ICON fitness, největšího světového výrobce domácího fitness vybavení. Již 30 let je synonymem kvality, špičkové moderní technologie a jedinečného zážitku z tréninku.

48 809 Kč - Sleva -0 %
48 790 Kč s DPH
Mám zájem
Hmotnost 65 Kg

PROGRAM RW 900

Trenažér NordicTrack RW900 obsahuje  přehledný 22" dotykový displej Smart HD , který zobrazuje všechny základní údaje, jako je čas, spálené kalorie, tepová frekvence, výkon atd.... Obrazovku lze libovolně polohovat v úhlu 180 stupňů a lze ji také nastavit nahoru a dolů. Při tréninku podle iFit-traineru tak máte vždy maximální přehled. Počítač ukládá a zobrazuje všechny vaše   statistiky. V nabídce najdete  30 přednastavených programů  pro spalování kalorií a budování kondice. Maximální pohodlí při cvičení zajišťuje počítač instalovaný v poloze, která vám vyhovuje. Tepová frekvence se měří  prostřednictvím hrudního pásu ANT + bluetooth. Dotyková obrazovka je vybavena dalším hudebním portem. Je také možné připojit telefon nebo jiné ZAŘÍZENÍ a přehrávat oblíbenou hudbu pomocí  vestavěných reproduktorů  . Napájení je přes síťový  adaptér.

Aplikace iFit pro veslovací trenažér

Veslovací trenažér  NordicTrack RW900  lze připojit k aplikaci iFit workout. Aplikace umožňuje rozšířit možnosti tréninku pomocí videí nebo map Google. Díky aplikacím iFit můžete soutěžit s přáteli a objevovat stovky různých cvičení. Pod vedením profesionálního trenéra S aplikací iFit vás při cvičení povedou trenéři světové úrovně kdekoli na světě. Doplňte své cvičení o desítky dalších cviků vedených zkušenými trenéry a stanete se součástí fitness komunity, která vám pomůže dosáhnout vašich cílů, a spolu s interaktivními videi se budete den po dni zábavnou formou přibližovat ke svým vysněným cílům.

Tréninkovou aplikaci iFit lze vyzkoušet bezplatně na 30 dní!

Veslování je účinný trénink celého těla, při kterém se využívá více než 84 % svalů. Veslovací trenažér pomáhá budovat a tvarovat svaly, zlepšuje kardiovaskulární funkce a zvyšuje vytrvalost. Dalším klíčovým aspektem, který je třeba mít na paměti, je to, že veslování je cvičení s minimálním dopadem na klouby.

Nastavení odporu na veslovacím trenažéru

Veslovací trenažér NordicTrack RW900 kombinuje  dva typy odporu, a to vzduchový a magnetický, využívající oba systémy pro maximální požitek z veslování a širokou škálu zátěží pro začátečníky i silové sportovce.

Jednoduché 10stupňové nastavení vzduchové brzdy doplňuje elektronicky řízený magnetický odpor s 26 stupni zátěže

Nastavitelné stélky

Profesionální stélky s možností přizpůsobení velikosti chodidla, které známe z profesionálních modelů, zvyšují efektivitu tréninku, pohodlí a snižují zatížení kotníků.

Rychlá a snadná fixace nohy pomocí pásku na suchý zip pro maximální stabilitu při tréninku.

Skládání veslařského trenažéru RW 900

Inovativní skládací systém "SpaceSaver"  s transportními kolečky na přední straně poskytuje dokonalé řešení pro uložení trenažéru v domácnosti.

. Rozměry ve složeném stavu cca 120 x 56 x 133 cm.

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše