📣 Novoroční akce pro domácí fitness zařízení ZDE

Weider Low Carb High Protein Chocolate, 24x50 g

Weider Low Carb High Protein Chocolate, 24x50 g

Na prodejně

WEIDER Low Carb High Protein 24x50g tyčinka pro doplnění bílkovin místo dezertu, bez cukru! Nízký obsah sacharidů a vysoký obsah bílkovin 50 g, dietní tyčinka s nejlepším poměrem bílkovin a cukrů a tuků na trhu!

  • Eshop
Hmotnost 1.2 Kg

Weider Low Carb High Protein


WEIDER Low Carb High Protein 24x50g proteinová tyčinka pro doplnění bílkovin místo dezertu, bez cukru! Nízký obsah sacharidů a vysoký obsah bílkovin 50 g, dietní tyčinka s nejlepším poměrem bílkovin a cukrů a tuků na trhu!


Složení tyčinky (čokoláda):

18% mléčná čokoláda (sladidlo: maltitol, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko1, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitin, aroma), mléčná bílkovina1, hydrolyzát kolagenu, zvlhčující látka: glycerol; plnidlo: polydextróza, sójová bílkovina, oligofruktóza, olivový olej, 1,5 % odtučněný kakaový prášek, aroma), sójový lecitin; sladidla: sukralóza. Může obsahovat stopy vajec, lepku, arašídů a jiných stromových ořechů. 1Obsahuje laktózu.

Při nadměrné konzumaci může mít projímavé účinky.

Nízký obsah cukru a vysoký obsah bílkovin pro skvělou chuť.

Velmi nízký obsah sacharidů a vysoký obsah bílkovin. Jedna tyčinka obsahuje pouze 1 g jednoduchých cukrů, které způsobují rychlé zvýšení hladiny cukru v krvi. Klasické tyčinky obvykle obsahují až 40 g cukrů. Proteinová směs se skládá z mléčné bílkoviny, která zajišťuje dlouhodobý a stabilní přísun bílkovin + sójového izolátu, který má pozitivní vliv na svaly během diety. Tyčinka svým složením splňuje i vysoké nutriční požadavky dietní stravy.

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Zajistěte dostatečný příjem tekutin. Tento produkt není plnohodnotnou náhradou pestré vyvážené stravy. Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte při teplotě 10-25 °C, mimo dosah dětí, chraňte před mrazem, vlhkostí a přímým slunečním zářením. Výrobce, dovozce ani distributor neodpovídají za škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním.

.

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Revoluční skupinový trénink kombinující hudbu, světla a senzory do interaktivního a motivujícího zážitku.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše