Silné svaly 💪 v létě: WEIDER MEGA MASS 4000 + KREA-GENIC

Weider Nut Protein Choco Crunchy Spread, 250 g

Weider Nut Protein Choco Crunchy Spread, 250 g

Vyprodané / Na objednávku

Weider Nut Protein Crunchy Choco Spread je lahodná proteinová pomazánka vyrobená z pravých ořechů a kvalitní syrovátky. Ideální pro chvíle radosti a zároveň pro udržení postavy.

Hmotnost 250 g
Weider Nut Protein Crunchy Choco Spread je lahodná proteinová pomazánka vyrobená z pražených ořechů a vysoce kvalitní syrovátky. Ideální pro chvíle radosti při udržování postavy.
Čokoládové krémy obvykle obsahují směs cukrů a tuků, proto buďte opatrní a dejte přednost této skvělé bílkovinné potravině. V ořechové proteinové pomazánce jsou použity pouze 100% přírodní, nerafinované rostlinné oleje.

Výhody:

  • 21 % bílkovin
  • 11 % pražených lískových oříšků
  • nízký obsah cukrů
Nejvýraznějším znakem NUTProtein Choco je, že je obohacen o autentický obsah bílkovin ve formě syrovátkového koncentrátu, a to až 21 % bílkovin. Bílkoviny jsou základní živinou vedoucí k udržení zdraví a jsou nezbytné pro udržení a rozvoj svalů. Podporuje také pocit sytosti. Syrovátkový protein je bohatý na esenciální aminokyseliny a BCAA, nejdůležitější aminokyseliny kosterního svalstva.
NUTProtein Choco Spread je "Nízkokalorická". Ne všechny sacharidy jsou stejné a mají stejný účinek na organismus. Například 39 % sacharidů v přípravku NUTProtein Choco, což je přibližně 6 g, lze považovat za čisté sacharidy. To proto, že většina z nich jsou maltitoly, polyoly se sníženým obsahem kalorií. Cukry jsou ve směsi obsaženy ve formě lískových oříšků a syrovátkových bílkovin.
NUTProtein Choco je ideální pro každou dietu: pokud je vaším cílem nárůst svalové hmoty a objemu, NUTProtein Choco  vám pomůže zajistit přísun esenciálních aminokyselin do svalů v chutné formě. Pokud držíte dietu, abyste si udrželi postavu, NUTProtein Choco vám pomůže dodat obsah bohatý na bílkoviny s nízkým obsahem sacharidů a cukrů.
NutProtein Choco lze kombinovat s dalšími výrobky s vysokým obsahem bílkovin, jako je Weider Protein, Protein Bread nebo Protein Pancakes.
S méně než 80 kcal na porci můžete čokoládu zařadit do svého jídelníčku.

Výživové hodnoty:

Složení:

Sladidlo: maltitol; rostlinné tuky a oleje (řepkový olej, palmový tuk, kokosový tuk), lehký sérový proteinový koncentrát, 9,5 % pasta z pražených lískových oříšků, 5,7 % nízkotučný kakaový prášek, 5 % ks pražených lískových oříšků, emulgátor: sójový lecitin; aroma. ¹ Obsahuje mléko a laktózu.

Upozornění:

Tento produkt není plnohodnotnou náhradou pestré vyvážené stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí, na suchém, chladném a tmavém místě. Výrobce, dovozce ani distributor neodpovídají za škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním. Výrobce. FIT PLUS spol. s r.o., Seberíniho 14, 82103 Bratislava, www.fitplus.sk

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
100 g 15 g
energie 2186 kJ/528 kcal 328 kJ / 79 kcal
tuk 40 g 6g
 - Z toho nasycené 6,6 g 1 g
sacharidy 32 g 4,8 g
- Z toho cukry 2,2 g 0,3 g
- Z toho polyoly 28 g 4,2 g
protein 21 g 3,2 g
 sůl 0,1 g 0,02 g