Silné svaly 💪 v létě: WEIDER MEGA MASS 4000 + KREA-GENIC

Aerobní švihadlo Sveltus

Aerobní švihadlo Sveltus

Vyprodané / Na objednávku

Kuličkové ložisko zvyšuje rychlost otáčení.

180 Kč s DPH
Mám zájem
Hmotnost 120 g

Švihadlo pro aerobic Sveltus

Pokyny pro výběr švihadla:

Pro správnou funkci by mělo být švihadlo vyrobeno z těžšího materiálu, aby se maximálně využila jeho setrvačná síla při kroucení. Rukojeť by měla být pohodlná do ruky. Nejdůležitější je zvolit správnou délku. Změřte si ho tak, aby vám při stoji na středu lana a uchopení rukojetí do každé ruky sahaly pod ramena.

Trénink na švihadle:

Skákání přes švihadlo sice není obtížné, ale při špatné technice se brzy unavíte. Ještě horší je, pokud pouze nedostatečně rozvíjíte dynamický odraz, na který byste se měli primárně zaměřit.

1. Nejlepším způsobem, jak trénovat techniku kroužení se švihadlem, je uchopit oba konce švihadla do každé ruky a kroužit se švihadlem v boční rovině podél těla. Do pohybu zapojte pouze zápěstí, lokty držte ve výšce pasu u těla. Vyvarujte se nesprávných krouživých pohybů celými pažemi.
 
 2. Efektivitu práce s tímto náčiním zvýšíte, pokud se nejprve zaměříte na důkladný nácvik práce s kotníky na odrazu bez použití švihadla.
 
 3. Na začátku cvičení se postavte před švihadlo a pohybujte jím před tělem tak, že budete současně krouživými pohyby pohybovat oběma zápěstími.
 
 4.Odrážejte se pouze střídáním kotníků a přistávejte na špičkách. Při skoku by se paty neměly vůbec dotýkat podložky. Jedině tak můžete dostatečně rozvinout běžecký odraz. Při dopadu na paty by nárazy zbytečně zatěžovaly páteř, klouby a šlachy.

5.   Švihadlo je jako metronom, který vám pomáhá udržovat stálý rytmus skoků. Chcete-li si trénink zpestřit, kombinujte výskoky na místě ze stoje bez meziskoku nebo s meziskokem, výskoky na jedné noze, střídavé výskoky na pravé a levé noze (dopady na pravou a pak na levou nohu během výpadu). 
.

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše