Nanox Nutraceuticals

NANOX INTERNATIONAL

byla založena v roce 2007 odborníky s dlouholetými zkušenostmi ve farmaceutickém oboru. 

Se znalostmi silného a obětavého týmu byly v roce 2008 uvedeny na trh první 3 výrobky v prvních 5 zemích.

Sortiment v současné době zahrnuje nejméně 30 výrobků, které jsou přednostně určeny pro intenzivní sportovce, ale také pro spotřebitele, kteří usilují o zdravý životní styl. NANOX má v současné době pevné zastoupení ve více než 40 zemích světa a lze jej považovat za prvotřídní produktovou řadu špičkových výrobků vyráběných v Evropě.

Vývoj a kvalita výrobků NANOX

Všechny výrobky NANOX jsou notifikovány v Evropském společenství a vyhovují nejnovějším předpisům pro potraviny a doplňky stravy, které jsou platné v EU. NANOX pravidelně provádí kompletní audity kvality svých výrobních jednotek, aby zajistil plné uplatňování předpisů HACCP a dokonce i dodržování přísných norem SVP pro farmaceutickou výrobu. 

Všechny doplňky stravy NANOX jsou vysoce inovativní a často jsou podloženy renomovanými klinickými studiemi.

Na rozdíl od mnoha konkurenčních značek nepoužívá NANOX levná plnidla a/nebo přísady. U svých syrovátkových výrobků nabízí společnost NANOX spotřebitelům Záruku kvality VOLAC. Filozofií společnosti je zůstat věrni svým základním ideálům, kterými jsou poctivost, hodnota, inovace a dokonalost.

Ať už společnost Nanox nutraceuticals představí nový spalovač tuků, nový produkt pro budování svalové hmoty nebo nové proteinové příchutě. Naše cíle zůstávají stejné... vyrábět nejlepší výrobky za nejlepší cenu dostupné na trhu. Nanox Nutriceuticals nastavuje standard pro originální produkty, které skutečně fungují.

Děkujeme za váš zájem. Upřímně doufáme, že najdete to, co hledáte. 

Cena

9901959
19901959
Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
Nanox Androx Q12 T-Amplifier,90 kps
1 040 Kč
Kód: 1145409
Nanox Carnilox® Hydrolyzed Beef Protein Isolate, 2000 g Kód: 114820901
Nanox Carnilox® Hydrolyzovaný hovězí proteinový izolát, 900 g
Akce
Kód: 114820801

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem