Life Fitness

Získejte nejlepší posilovací stroje Life Fitness. Vybavení tělocvičen, fitness center, klubů, hotelů, posiloven a domácího fitness. Současný světový lídr! Vybavení tělocvičny je maličkost, my vám připravíme projekt lepší, než čekáte! Olympijští medailisté, mistři světa v atletice, vojáci, členové sportovních klubů, rekreanti, obchodní cestující. Byli byste překvapeni, kolik lidí, firem a fitness center se rozhodlo používat zařízení Life Fitness a Hammer Strength jako součást svého životního stylu. Značka Life Fitness je synonymem úspěšného vývoje dosud nejlepšího vybavení komerčních fitness center a nyní se může stát součástí vašeho domova.

Synonymum nejvyšší kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti. Společnost Life Fitness zahájila svou historii před více než 40 lety s vizí poskytovat lidem posilovací stroje nové kvality, které budou cvičence motivovat k usilovnějšímu a kvalitnějšímu tréninku, aby zlepšili své výkony. Na základě této vize se v roce 1968 zrodilo první stacionární kolo s elektronikou, které zahájilo novou éru fitness vybavení. Dnes stroje Life Fitness používají miliony cvičenců v tisících posiloven po celém světě. Life Fitness nabízí nejširší sortiment strojů - více než 400 typů (!!!), což umožňuje vybavit fitness zařízení - ať už komerční nebo domácí - přesně podle požadavků uživatele.

Proč Life Fitness?

Jedná se o vybavení, které vám bude sloužit mnoho let. Značka Life Fitness vyniká kvalitou (130 celosvětových patentů, které chrání výrobu před kopírováním), odolností, designem i podporou zařízení.

Klíčovým segmentem značky je právě vybavování a vývoj projektů pro fitness centra, kluby, wellness, sportovní a školní kluby, univerzitní a vojenská výcviková střediska. Divize HAMMER STRENGTH je nejoblíbenější řadou strojů zejména u profesionálů, tvrdě trénujících sportovců, vojáků a fitness nadšenců. Společnost FIT PLUS je od roku 2006 výhradním zástupcem společnosti Life Fitness pro Slovensko (po 10 letech zastupování společnosti Technogym). Od roku 2011 zařadila společnost FIT PLUS do svého sortimentu i segment domácích posilovacích strojů této značky.

Při zařizování dbáme na osobní zásady a okolnosti našich klientů, snažíme se aplikovat jejich požadavky do praxe a také je nasměrovat k efektivnějšímu využití prostoru, financí a času, což je nezbytné pro proměnu projektu ve skutečnost. Výhradní zastoupení společnosti Life Fitness na Slovensku.: +421 903 512 828   ►email: info@lifefitness.sk

.

Cena

14601461
114601461
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Dres ICG COLORFUL, krátký rukáv (unisex) Kód: 202050101/905117

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem