Balega

Profesionálne športové ponozky Balega

BALEGA: JEDINÉ, ZA ČÍM SE HONÍME, JE DOKONALOST

Nevytváříme jen skvělé ponožky, ale také "wow" momenty. Dokonalá harmonie mezi srdcem a výkonem, ponožky Balega® jsou založeny na výzkumu, designu a trvanlivosti a jsou vyrobeny z přízí nejvyšší kvality. Zaručujeme, že po jejich vyzkoušení pocítíte The Balega® Difference.

Běžecké ponožky Balega přinášejí bezkonkurenční dokonalost v oblasti střihu, pocitu a výkonu. Náš závazek ke kvalitě a trvanlivosti vychází z dlouholetého výzkumu a je přítomen v každé niti, v každém švu, v každém detailu.

VÝKON S BALEGA

Ponožky Balega jsou dokonale zpracované z velmi jemné příze na strojích s vysokým počtem jehel, aby poskytovaly plyšové a ochranné polstrování bez přidání objemu. Každý pár ponožek je ručně splétán pro zcela bezešvý design a je vybaven patentovaným vláknem Drynamix™ pro řízení vlhkosti, které udržuje nohy v chladu a suchu a zabraňuje podráždění.

BALEGA INOVACE

Vyrobeno běžci pro běžce. Naše inovace vycházejí z potřeb těch, kteří jsou na nohou nejvíc, a zároveň pamatují na naši planetu. Do každého našeho návrhu se promítá neúnavný výzkum materiálů a konstrukce a kilometry běhu, které testují opotřebení.

KOMFORT BALEGA

Společnost Balega pomohla revolučním způsobem změnit trh s běžeckými ponožkami tím, že představila ponožku z 200 vláken, která je plyšová a ochranná, aniž by zvyšovala objem. V kombinaci s hlubokou kapsou na patě, která zabraňuje sklouzávání, bezešvou špičkou, která zabraňuje podráždění, a vzory, které obepínají nohy na těch správných místech, získáte ponožku, která je tak pohodlná, že možná dokonce zapomenete, že ji máte na sobě.

UDRŽITELNOST SPOLEČNOSTI BALEGA

Fyzická aktivita má tendenci vytvářet problémy s puchýři a naše planeta má problém s plasty. Naším řešením je použití plastového odpadu, který vznikl po spotřebě, k výrobě naší patentované příze Drynamix™, která odvádí vlhkost. Stejně kvalitní a odolné ponožky, jaké máte rádi, nyní vyrobené z recyklovaných materiálů.

INSPEKTOŘI PONOŽEK BALEGA

V porovnání s průmyslovým standardem (kontrola 1 z 50) je ve společnosti Balega každý pár ponožek ručně kontrolován naším specializovaným týmem kontroly kvality, aby bylo zajištěno, že splňuje naše nejvyšší standardy řemeslného zpracování a kvality. Naši kontroloři ponožek jsou na svou práci velmi hrdí. Proto jsou uvedeni na štítcích každého páru ponožek, který kontrolují.

Profesionálne športové ponozky Balega

Cena

415488
1415488
Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem