Velkoobchod

s-wholesale

Všeobecné podmínky pro fitness centra, e-shopy, prodejny, lékárny, kluby, sdružení a sportoviště

Pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci, neváhejte nás kontaktovat. Jsme dovozcem a distributorem doplňků výživy a fitness mnoha TOP značek, jako jsou Stacker2, WEIDER, Olimp Sport Nutrition, NAMEDSPORT, MaxMuscle, Body Attack a další.

  • Všeobecné obchodní a platební podmínky upravují vztahy mezi dodavatelem /FIT PLUS Group s.r.o./ a odběratelem v souladu s obchodním zákoníkem. Jejich vydáním dodavatel sděluje svým zákazníkům obecně platná pravidla obchodního vztahu, jejichž cílem je vytvořit jasný a závazný základ vztahu.
  • Nákupem prostřednictvím e-shopu fitplus.cz velkoobchod nepředává obchodní podmínky platné pro koncového zákazníka.
  • Odběratelem se rozumí jakýkoliv subjekt (fyzická nebo právnická osoba), který provozuje e-shop nebo kamennou prodejnu s doplňky stravy, sportovními potřebami nebo jinými produkty z oblasti fitness nebo sportu.
  • Odběratel je dále definován jako jakýkoli subjekt (fyzická nebo právnická osoba), který provozuje sportovní zařízení (fitness centrum, squashové centrum, tenisové kurty, sportovní areály atd.)
  • Předmětem velkoobchodního vztahu je prodej výrobků za stanovenou minimální hodnotu podle velkoobchodních cen. Vybraný sortiment výrobků prodávaných za velkoobchodní ceny je aktualizován na stránkách www.fitplus.cz po přihlášení prostřednictvím firemního uživatelského účtu. Zaslání přístupových údajů žádejte na info@fitplus.cz

Po přihlášení / zaregistrování se získáte kompletní velkoobchodní podmínky.

Máte-li zájem o velkoobchodní spolupráci, napište nám na info@fitplus.cz. Obratem sa s vámi spojíme.