Air Bike Renegade AB100

Air Bike Renegade je vzpřímené stacionární cvičební kolo s rukojeťmi, známé také jako vějířové kolo. Odpor klade vějířové kolo, které při silnějším šlapání exponenciálně zvyšuje odpor větru.

Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: 3010980/AB100-BIKE
42 999 Kč –19 % 34 700 Kč
Air Bike Renegade AB100
Air Bike Renegade AB100
Akce Novinka
42 999 Kč –19 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

FUNKCE

Nenáročné cvičení celého těla. Vzduchové kolo přiměje vaše paže k lepší kondici a spalování kalorií, a to vše bez jakéhokoli otřesu kloubů.

Nekonečná intenzita a odpor. Na rozdíl od jiných typů rotopedů poskytuje air bike výhodu neomezeného odporu větru, který si můžete přizpůsobit v každé fázi cvičení.

Je to skvělý nástroj pro rehabilitaci, protože poskytuje bezpečný pohyb bez nárazů. Umožňuje také pohyb v oblasti zranění a zajišťuje prokrvení dané oblasti, což napomáhá zotavení.

Air Bike je dokonalým nástrojem pro intervalový trénink, například HIIT (High Intensity Interval Training). Na rozdíl od jiných typů rotopedů s pevnými rukojeťmi má air bike rukojeti, které se při šlapání pohybují, takže při cvičení nohou procvičíte celou horní část těla.

Díky vzduchu proudícímu ventilátorem získáte chladicí efekt, který vám pomůže udržet se během tréninku v pohodě.

Pedály Dvojitý pedál s montážním klipem na špičce a řemínkem
Úpravy sedadel Horizontální a vertikální nastavení sedadla
Odpor Neomedzený
Řídítka Dvojí umístění uchopení
Monitorování srdcové frekvence Polar kompatibilní
Ventilátor 4,8 kg dvojitý ocelový ventilátor
CONSOLE
Displej konzoly LCD
Zobrazit zpětnou vazbu Čas, kalorie, otáčky za minutu, vzdálenost, rychlost, watty
programy 8 přednastavených, 1 HRC
ROZMĚRY
Produkt (D x Š x V) 123 x 67,5 x 142 cm
Karton (D x Š x V) Rozměry 133 x 43 x 88 cm
Hmotnost netto/brutto 76,5 kg / 81 kg
Max. hmotnost užívatela 150 kg
ZÁRUKA
Rám Životní

Doplňkové parametry

Kategorie: Air Bikes
Hmotnost: 60 kg
Zaměření tréninku: Kardio
Značka: Body Solid
Nosnost: 150 kg
Konzole: LCD displej, čas, kalorie, otáčky, otáčky za minutu, vzdálenost, rychlost, watty, programy: 8 přednastavených, 1 HRC
Počet programů: 8 přednastavených, 1 HRC
Vstup MP3: -
Kompatibilní s iFit Live: -
Měření pulsu: ne
Rozměry (dxšxv): 123 x 67,5 x 142 cm
Odpor: Neomedzený
Nastavení sedadla: ano
Integrovaný ventilátor: v kole
Velikost: 123 x 67,5 x 142 cm
Použití: -
Hmotnost závaží: -

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.