Best Fitness Ab Board BFAB10 posilovací lavice na břicho

Lavička na břicho Best Fitness značky Body Solid - pevná, pro cvičení s úsporou prostoru vhodná pro doma i do hotelového zařízení.

Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: /BFAB10
4 900 Kč
Best Fitness Ab Board BFAB10 posilovací lavice na břicho
best fitness ab board bfab10 lavicka na brucho 01
Novinka

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Best Fitness Ab Board BFAB10 lavička na břicho

Best Fitness Ab Board BFAB10 lavička na břicho - pevná, pro cvičení s úsporou prostoru, vhodná na doma i do hotelového zařízení. Šikmá lavička na břicho je jedna z nejčastěji využívaných pomůcek pro rozvoj břišních svalů. Ideálním cvičením na těchto lavičkách je cvičení bříšků se zážeží.

Lavička na břicho Best Fitness BFAB10 je navržena tak, aby zpevnila váš střed těla, posílila záda a zlepšila stabilitu jádra. Chcete-li vypadat a cítit se co nejlépe, začněte u svého jádra!

Pohodlná a účinná deska Body Solid BF AB10 se třemi výchozími polohami sklonu (15, 20 nebo 25 stupňů) vám umožní změnit trénink a zvýšit jej o jeden stupeň. Nejlepší ze všeho je, že BFAB10 je kompletně smontována hned po vybalení z krabice.

Kromě cvičení břicha ji lze použít na Pull-Over, na tricepsové tlaky, na rozpažování nebo na uvolňování svalů přední části trupu.

Výhody lavičky na břicho BFAB10

  • 3 výchozí polohy (15, 20 nebo 25 stupňů) zvyšují variabilitu a zlepšují výsledky.
  • 10 cm silné pěnové válce s vysokou hustotou.
  • 5 cm odolné čalouněné podložky.
  • Není nutná žádná montáž.
  • Bezpečnostní kolíky a šrouby pro nastavitelné polohy umožňují snadnou demontáž nebo trvalé nastavení.
  • Odolná prášková povrchová úprava.

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací lavice na břicho
Hmotnost: 10 kg
Zameranie tréningu: Silový tréning
Značka: Body Solid
Barva: jak na obrázku
Rozměry (dxšxv): 124 x 46 x 69 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.

Podobné produkty

Body Solid Counterbalance Ab Crunch GAB100, posilovací lavička na břicho
10 929 Kč
10 990 Kč
Kód: 4440024/GAB100