Best Fitness Functional Trainer BFFT10 protisměrné kladky

Kladková posilovací stanice Best Fitness Functional Trainer BFFT10 je všestranný, spolehlivý a prostorově úsporný funkční silový stroj pro domácí fitness.

Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: /BFFT10
29 590 Kč
Best Fitness Functional Trainer BFFT10 protisměrné kladky
best fitness functional trainer bfft10 protismerne kladky1
Novinka

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Best Fitness Functional Trainer BFFT10 cenově dostupné protisměrné kladky

Ať už jste maratónský běžec, sportovec, který chce zlepšit svoji hru, nebo prostě rodič, který chce nosit své děti bez zranění, funkční trénink může zlepšit váš výkon.

Funkční trénink vám umožňuje přizpůsobit a rozvíjet cvičení, která jsou navržena tak, aby specificky zlepšila výkonnost specifických sportovních i každodenních činností. Funkční trénink klade důraz na přirozenou schopnost těla pohybovat se v šesti stupních volnosti, což může vést k lepší svalové rovnováze a stabilitě kloubů, čímž se snižuje možnost vzniku zranění.

V porovnání s tím mohou volná závaží a odporové stroje omezit pohyby na jednu rovinu pohybu, což je pro tělo nepřirozená forma pohybu. Nedávné studie prokázaly velmi výrazné zisky a výhody ve skupině funkčního tréninku oproti fixním tréninkovým zařízením.

BFFT10 přináší cenově dostupný funkční trénink pro zákazníky všech úrovní cvičení. BFFT10 je vybaven nastavitelnými kladkami, které se otáčejí o 180 stupňů a poskytují širokou škálu výchozích poloh.

Zátěžový zásobník o hmotnosti 85 kg je výzvou pro většinu uživatelů. Konstrukce bez výměny kabelu umožňuje rychlý přechod z jednoho cvičení na druhé. Součástí zařízení jsou dvě nastavitelné nylonové kabelové rukojeti.

Výhody Best Fitness Functional Trainer BFFT10 protisměrných kladek

  • Menší plocha funkčního trenažéru
  • 19 vertikálních nastavení kladky
  • Jeden 85 kg zásobník závaží
  • Integrovaná rovná činka
  • Doporučujeme pouze pro soukromé použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací kladky
Hmotnost: 144 kg
Zameranie tréningu: Silový tréning
Značka: Body Solid
Rozměry (dxšxv): 139 x 155 x 212 cm
Hmotnost závaží: 1x 85kg
Materiál: Ocelová konstrukce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.