Best Fitness Inversion Table BFINVER10 inverzní odlehčovací lavice na záda

Inverzní lavice BFINVER10 je skvělou volbou pro domácí použití, pro použití v ambulancích a rehabilitačních zařízeních.

Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: /BFINVER10
7 350 Kč
Best Fitness Inversion Table BFINVER10 inverzní odlehčovací lavice na záda
best fitness inversion table bfinver10 inverzna odlahcovacia lavicka na chrbat
Novinka

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Best Fitness Inversion Table BFINVER10, inverzní odlehčovací lavička

Každodenní život má své vzestupy a pády a vaše páteř na ně doplácí. Inverzní lavička Best Fitness BFINVER10 je navržena tak, aby zmírnila stres, snížila bolesti zad, zvýšila flexibilitu a zlepšila držení těla zavěšením váhy vašeho těla v pohodlném a kontrolovatelném pohybu.

Silná, stabilní základna podpírá pohodlně polstrovanou nylonovou zádovou desku. BFINVER10 je vybavena nylonovým bezpečnostním popruhem, který zajišťuje stabilitu během inverze. Odstupňovaná stupnice na prodlužovací tyči umožňuje snadné a rychlé nastavení, aby se přizpůsobila uživatelům o výšce až do 2m. Pro větší pohodlí poskytují nastavitelné manžety na kotníky přizpůsobení, kterých nelze dosáhnout pomocí pěnových válečků běžných na mnoha inverzních lavicích. Nejlepší ze všeho je, že BFINVER10 lavici můžete jednoduše vytažením dvou kolíků složit do jakékoli skříně.

Inverzní lavička Best Fitness BFINVER10 je navržena tak, aby využívala gravitační sílu směřující dolů ke zmírnění tlaku v zádech. Jedním plynulým a hladkým pohybem můžete bezpečně přejít ze vzpřímené polohy do zcela obrácené. Stačí nastavit zařízení tak, aby vyhovovalo vaší výšce, a připnout manžety na kotníky, abyste si zajistili bezpečné a pohodlné nošení. Potom se opřete a vychutnejte si mnohé výhody inverzní terapie včetně menších bolestí zad a krku , menších bolestí hlavy , lepšího držení těla , lepšího průtoku krve a menšího stresu .

Objevte nový pohled na bolesti zad a dekompresi páteře s inverzní lavičkou Best Fitness BFINVER10.

Mezi výhody inverzní lavičky patří:

  • snižuje tlak na páteř
  • pomáhá uvolňovat meziobratlový tlak
  • zvyšuje flexibilitu
  • podporuje svalovou stimulaci
  • extra stabilní konstrukce
  • komfortní polstrování
  • patentované uchycení nohou

Americká značka BODY SOLID přináší komerční kvalitu i do domácího prostředí, s nejvyššími zárukami na trhu. Na lavici BODY SOLID GINV50 poskytujeme doživotní záruku na rám.

Technické parametry inverzní lavičky BFINVER10:

  • rozměry dx š xv: 119 x 76 x 152 cm
  • hmotnost: 21 kg
  • maximální nosnost: 120 kg

Půdorys inverzní lavičky BFINVER10

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací lavice zádové
Hmotnost: 45 kg
Zameranie tréningu: Silový tréning
Značka: Body Solid
Použití: Chrbát, hrudník, břicho

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.