Tunturi Performance T60, běžecký pás

Tunturi T60 Performance je skvělý fitness trenažér pro budování kondice vhodný do domácího prostředí pro začátečníky i náročné uživatele.

Dostupnost Na skladě (dodání 3-7 dní)
Možnosti doručení
Kód: 4440045/22TRN60000
49 990 Kč –22 % 38 990 Kč
Tunturi Performance T60, běžecký pás
Tunturi Performance T60, běžecký pás
49 990 Kč –22 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Tunturi Treadmill Performance T60, běžecký pás

Známý finský výrobce TUNTURI má více než 40letou tradici a zakládá své produkty na přirozené ergonomii pohybu, moderním designu a kvalitní mechanice. I díky tomu poskytuje na vybrané produkty nadstandardní záruky a zajištění servisu u zákazníka doma.

Dnes značka Tunturi distribuuje zboží do 60 zemí světa a patří ke světové elitě mezi výrobci fitness strojů. Snahou značky Tunturi bylo a je začlenění zdravého pohybu a životního stylu fitness do myšlení každého z nás. Raritou značky jsou nadstandardní až 20leté záruky na stroje.

TUNTURI T60 Performance

Tunturi T60 Performance je skvělým trenažérem pro budování kondice vhodný do domácího prostředí jak pro začínající, tak i pro náročné uživatele.

Tichý motor o výkonu až 5,0 HP (3,67 kW) umožňuje nastavení rychlostí v rozmezí 0,8 – 20 km/h. Běžecká plocha je prostorná a její rozměry jsou 50 x 140 cm, navíc je vybavena kvalitním odpružením T-Flex Comfort Plus. Sklon běžecké plochy lze elektronicky nastavit do 15 %.

 

Průběh tréninku můžete sledovat na počítači s 10" LED displejem, který zobrazuje všechny důležité hodnoty. Počítač disponuje praktickým držákem na tablet/smartphone, Bluetooth zařízením a USB portem pro nabíjení.

Běžecká deska má tloušťku 18 mm a 1,6 mm je tloušťka běžecké kurty.

 

Nedílnou součástí trenažéru jsou transportní kolečka, vyrovnávače nerovnosti a 2x držák na láhev. Běžecký pás po tréninku snadno a rychle sundáte.

 

Nosnost trenažéru je 135 kg.

Tunturi T60 Performance

PROGRAMOVÁ NABÍDKA

Průběh tréninku můžete sledovat na přehledném počítači s 10" LED displejem, který zobrazuje důležité hodnoty, jako je čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, tepovou frekvenci a sklon. Z programové nabídky máte k dispozici 44 programů - 36 přednastavených, 3 uživatelské, režim Body Fat a další.

 

Pro sledování tepové frekvence můžete využít senzory na rukojetích nebo hrudní pás o frekvenci 5-5,4 kHz.

 

Součástí počítače je držák na tablet/smartphone, Bluetooth zařízení a USB port pro nabíjení.

 

Hrudní pás není součástí balení, ale lze si jej dokoupit.

Tunturi T60 Performance počítač

TRÉNINKOVÉ APLIKACE

Chcete si rozšířit programovou nabídku a učinit si trénink ještě zábavnějším? Potom se můžete přes Bluetooth připojit k tréninkovým aplikacím Routes, AnyRun nebo Kinomap.

Díky aplikacím máte k dispozici systém Google Maps, což vám umožní vytvářet vlastní trasy a překonávat nové výzvy.
Dále trenažér komunikuje s tréninkovými aplikacemi AnyRun and Kinomap.

 

Více se o této aplikaci můžete dočíst  v našem článku o Tunturi routes .

 

Aplikace si můžete stáhnout pro systém Android nebo iOS.

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžecké pásy
Hmotnost: 80 kg
Zaměření tréninku: Kardio
Značka: Tunturi
Doplňující info: vyrovnávače nerovnosti a 2x držák na láhev
Nosnost: 135kg
Výkon motoru: 5,0 HP (3,67 kW)
Sklon: do 15 %
Konzole: přehledný počítač s 10" LED displejem, který zobrazuje důležité hodnoty, jako je čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, tepovou frekvenci a sklon
Počet programů: 44 programů - 36 přednastavených, 3 uživatelské, režim Body Fat a další
Měření pulsu: senzory na rukojetích nebo hrudní pás o frekvenci 5-5,4 kHz
Hrudní pás: není vsoučástí balení
Rozměry (dxšxv): 102 x 83 x 155 cm
Třída použití a přesnost: H/C
Přepravní kolečka: ano
Použití: domácí
Držák na tablet: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TUNTURI - Cítit se lépe každý den

image.png

Odpověď je pravděpodobně "ano". A tato situace není daleko od pravdy, protože je nám dáno pouze jedno tělo a jedna mysl. Pohoda vašeho těla určuje, jak se cítíte, a je důležité se o něj dobře starat.

Víme, že to není vždycky snadné, ale právě v tomto případě vstupujeme do hry my. Jsme hrdí na to, že vás můžeme podpořit na vaší cestě za zdravým tělem, vyrovnanou myslí a šťastným životem. Nejvíce nám záleží na tom, abyste se každý den cítili lépe.

Tunturi je zdravý životní styl

Náš široký sortiment výrobků je navržen v souladu s naším dědictvím. Jsme hluboce zakořeněni ve finské vysočině a minimalistický skandinávský design koluje v žilách našich výrobků.

Časy, okolnosti a lidé se mění a s nimi i cesta ke zdravému životnímu stylu. Proto se naše portfolio výrobků nepřestává vyvíjet. S každým tréninkem, cvičením a cílem děláme další krok, který vám pomůže ho dosáhnout.

Tunturi je průkopníkem ve světě fitness

Založili jsme v roce 1922 a v roce 1969 jsme způsobili revoluci ve fitness průmyslu. V tomto roce jsme představili první bicyklový ergometr pro domácí použití na světě.

V rychlém sledu do dnešních dnů se náš sortiment skládá z široké škály kardio strojů, fitness vybavení a příslušenství. Vše, co potřebujete ke cvičení kdykoli a kdekoli. Jsme tu, abychom vám pomohli cítit se každý den lépe.

.