Body Attack ATP TOR, 30 kapslí

Body Attack ATP TOR je patentovaný, klinicky ověřený přípravek, který byl vyvinut speciálně pro sportovce, kteří chtějí zvýšit svalovou sílu a hustotu. ATP TOR poskytuje adenosin-5-trifosfát, což je speciální forma adenosintrifosfátu, zkráceně nazývaného ATP.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 1078210
490 Kč
Body Attack ATP TOR, 30 kapslí

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Body Attack ATP TOR ®

Patentovaná, klinicky ověřená formule, která byla vyvinuta speciálně pro sportovce, kteří chtějí zvýšit svalovou sílu a hustotu. ATP TOR ® poskytuje adenosin-5-trifosfát, což je speciální forma adenosintrifosfátu, zkráceně nazývaného ATP.

 • Pro větší výkon
 • Pro větší sílu
 • Pro prokrvení svalů

Co je ATP TOR

Za názvem ATP TOR® se skrývá unikátní patentovaná klinicky ověřená formule, která byla vyvinuta speciálně pro nárůst síly. Body Attack ATP TOR® je zkratka pro adenosin-5-trifosfát, přirozený vzorec adenosintrifosfátu (ATP) v těle.
ATP je zodpovědný za energetickou účinnost v těle a je také označován jako buněčné palivo nebo "benzín pro svaly". Bez ATP není intenzivní fyzická námaha možná.
Při energetickém metabolismu může být ATP vytvářen ze sacharidů, bílkovin, tuků a kreatinu. Zásoby ATP ve svalech jsou omezené, takže ATP musí být opakovaně syntetizován nebo dodáván zvenčí, stravou. Jednou z možností  je ATP TOR® - patentovaný přípravek se dobře vstřebává do těla, může zvýšit hladinu ATP a nepřímo podpořit produkci ATP ve svalových buňkách. 3

Účinek ATP a zvýšení síly

ATP TOR ® pomáhá optimalizovat výkon sportovce prostřednictvím různých mechanismů.

 1. ATP TOR ® dokáže zvýšit svalovou excitabilitu. To vede k výraznému zvýšení síly a výkonu
 2. ATP TOR ® může zvýšit průtok krve. Díky tomu je dodávka kyslíku a živin do svalu mnohem lepší.
 3. ATP TOR ® dokáže zvýšit sílu nohou a tím i skokanský výkon - je tedy ideální pro sporty, při kterých jsou nohy přednostně zatěžovány, jako je fotbal, plavání, hokej, triatlon atd.


 

ATP TOR® - vyšší výkon a větší intenzita při silovém tréninku

ATP TOR® nepřímo podporujeATPprodukci ve svalových buňkách. Podle vědeckých studií reguluje ATP přísun vápníku a glukózy. Obě živiny umožňují signály, které následně řídí produkci ATP v energetickém metabolismu svalů, takže svaly dostávají více paliva do svalových buněk - anabolický proces (budování). 
 
 To znamená, že ATP TOR® podporuje produkci ATP ve svalech, což vede ke zvýšení energie a síly při náročných trénincích.

ATP TOR® - ideální pro svalovou pumpu

ATP TOR® vede ke zvýšené dilataci cév. To vede ke zvýšení průtoku krve v cévním systému a zároveň ke zlepšení přívodu kyslíku a živin do buněk.
 
 ATP TOR® hraje důležitou roli při zvýšené metabolické zátěži. To může vést k nedostatku kyslíku a živin. To by například při krátkém a intenzivním tréninku vedlo k rychlému vyčerpání po několika sekundách. To je jeden z důvodů vyčerpání energetických zásob ATP a kreatinu, které svalové buňky pociťují nedostatek kyslíku.
 
 V tomto případě může být užitečným doplňkem ATP TOR® před intenzivním tréninkem. ATP TOR® může zvýšit průtok krve i okysličení. Každý zná ten pocit, kdy se svaly při zvýšeném průtoku krve cítí větší a silnější. 

Klinické studie ATP TOR

Vliv příjmu ATP na rozvoj síly byl ve třífázové randomizované, dvojitě zaslepené, placebem kontrolované studii*(Wilson a kol.). 21 sportovců přijímalo po dobu dvanácti týdnů buď 400 mg ATP, nebo placebo. Sportovci absolvovali tři tréninkové fáze.
 
 První fáze byla absolvována po dobu osmi týdnů - v periodizovaném tréninkovém programu zaměřeném na sílu (dřep, bench press, mrtvý tah): (osm týdnů).
 
 Druhá fáze studie (dva týdny): Ve druhé fázi (dva týdny) byl zvýšen objem tréninku a frekvence tréninku.
 
 Třetí fáze studie (dva týdny): ve třetí a závěrečné fázi (dva týdny) opět trénovali se sníženou intenzitou a frekvencí. Svalová hmota, síla a sportovní výkonnost byly měřeny před zahájením studie (0) a ve čtvrtém, osmém a dvanáctém týdnu.
 
 Wilson&Co došel k následujícím závěrům: Ve skupině užívající ATP došlo k zvýšení celkové síly ve výkonu o 55,3 kg a ve skupině užívající placebo pouze o 22,4 kg. U sportovců, kteří během studie užívali 400 mg ATP TOR denně, se tak zvýšil výkon o 147 %. 
 
Během studie byly měřeny také parametry jako výkon a vertikální skok. Příjem ATP vedl ke zlepšení o 30 procent. Vertikální skoky nebo byly měřeny v jednotkách wattů a dosahovaly 796 wattů ve skupině ATP a 614 wattů ve skupině s placebem.

Často kladené otázky o ATP TOR

 • Pro koho je ATP TOR® vhodný?
  • ATP TOR® je vhodný pro rekreační i profesionální sportovce. ATP TOR® je nejen doplněk pro zlepšení energetického potenciálu, ale také pro sportovce, kteří chtějí definovat své svaly, nebo pro silové a vytrvalostní sportovce, kteří chtějí zlepšit sílu a dynamiku nohou. Sportovci bojových umění, kteří si při soutěžích potřebují hlídat váhu, mají výhodu, že s přípravkem ATP TOR® získají sílu a nepřiberou na váze.
 • Jak užívat ATP TOR®?
  • V tréninkové dny jednu kapsli 20 minut před tréninkem s dostatečným množstvím tekutiny (200 ml) na lačný žaludek. 
  • V netréninkové dny jednu kapsli ráno po probuzení nebo před snídaní a zapít dostatečným množstvím vody (200 ml). 
  • Pro optimální účinky by se ATP TOR® měl užívat každý den po dobu několika týdnů.
 • Jak dlouho trvá, než se účinky ATP TOR® projeví?
  • ATP TOR® je nejvhodnější užívat průběžně. Existují však i krátkodobé účinky. Měřitelné změny byly pozorovány po méně než dvou týdnech užívání. Zlepšení průtoku krve lze také zjistit již za jeden týden. Tyto účinky byly podrobně popsány ve studiích "Effects of oral adenosine-5-triphosphate supplementation on athletic performance, skeletal muscle hypertrophy, and recovery in training men" a "Oral administration of ATP improves blood flow responses in both, animal and human training models".
 • Jaké produkty doporučujete pro ATP TOR®, aby měly největší smysl?
  • Pro suplementaci před intenzivním tréninkem doporučujeme BETATOR®. Zatímco ATP TOR® může poskytnout více energie a síly, anabolický derivát aminokyseliny leucin BETATOR® navíc podporuje budování svalů. Dodatečný příjem přípravku BETATOR® podporuje metabolismus bílkovin. L-leucin je jednou z nejpotřebnějších aminokyselin pro svaly, protože se z velké části podílí na budování svalů. Kromě toho je BETATOR® známý také jako antikatabolická látka, a proto se skvěle hodí po tréninku.
 • Neobsahuje ATP TOR® zakázané látky?
  • ATP TOR® je bezpečný i z hlediska čistého sportu
  • ATP TOR® neobsahuje zakázané látky.
.

Doplňkové parametry

Kategorie: Předtréninkové pumpy
Hmotnost: 0.3 kg
Forma produktu: Kapsle
Značka: Body Attack
Počet dávek v balení: 30
Dávkování: 1 kps s 200ml vody 20min. pred záťažou
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1994 společnost Body Attack vyvíjí a vyrábí sportovní výživu pro budování svalů, regeneraci, fitness, vytrvalostní sporty, diety a zdraví. Díky novým poznatkům a inovacím se společnost úspěšně řadí mezi špičku v oblasti sportovní výživy a doplňků stravy.

Důležitým prvkem důvěry pro sportovce je potvrzení Kölner Liste - Kolín nad Rýnem ( Německo ) s certifikací kvality a bezpečnosti pro sportovce. Kromě toho je dalším pozitivem dlouhodobě udržitelná ekologická produkce s farmaceutickou kvalitou a certifikovanými ekologickými biosurovinami. Přesvědčivou kvalitu výrobku používají také hráči Ligy mistrů, házenkáři HSV, olympionici, profesionální sportovci, volejbalisté VFB, hokejisté HTHC, kulturisté a další sportovci. Sportovní výživa Body Attack je vyrobena v Německu. Body Attack vyrábí profesionální doplňky stravy pro nejnáročnější potřeby sportovců, kulturistů a rekreačních cvičenců.