Body Attack Attack Shot, 60 ml

Předtréninkový booster s 200 mg kofeinu
Varianta:
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 107830101
60 Kč
Body Attack Attack Shot, 60 ml

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Attack shot je předtréninkový booster s 200 mg kofeinu

VÝHODY

  • Formule pro zvýšení energie se skutečným účinkem
  • Obsahuje 200 mg kofeinu a 1 000 mg taurinu
  • 3 000 mg L-kofeinu a 1 000 mg L-.citrulin (CitruSyn) pro metabolismus argininu a NO
  • 500 mg L-glycinu pro syntézu kreatinu
  • 2000 mg beta alaninu pro trénink svalů
  • 500 mg L-tyrosin jako základní složka hormonů štítné žlázy a L-dopamin
  • Bioperine® pro lepší vstřebávání živin
  • Vitamin B6 pro normální metabolismus bílkovin a glykogenu
  • Jednoduché dávkování

Energy Boost Formula

Energy Boost Formula obsahuje 200 mg kofeinu, 1 000 mg taurinu, 500 mg glukuronolaktonu a vitamin B6. Kofein má schopnost zvyšovat koncentraci a svalovou vytrvalost. Vitamin B6 naproti tomu pomáhá regulovat normální metabolismus bílkovin a glykogenu. Zejména zásoby svalového glykogenu jsou během tréninku intenzivně využívány, protože uložené sacharidy se přeměňují na svalovou sílu. Během tréninku spalování tuků se zásoby sacharidů v krvi vyplavují zvýšeným metabolismem bílkovin. To znamená, že svaly budou nyní využívat také bílkovinné prvky jako náhradu sacharidů a energie.

Energy ATTACK SHOT od Body Attack proto podporuje normální energetický metabolismus, stejně jako metabolismus bílkovin během fáze růstu svalů nebo fáze definování.

Body Attack ATTACK SHOT navíc dodává tělu aminokyseliny, jako jsou L-citrulin, L-tyrosin, L-glycin a beta-alanin, které jsou důležité při zvýšeném metabolickém zatížení během cvičení. L-citrulin, stejně jako L-arginin, reguluje procesy přeměny v rámci metabolismu bílkovin, přičemž L-citrulin podporuje produkci argininu v případě zvýšené potřeby. Z tohoto důvodu je L-citrulin také součástí metabolismu argininu a oxidu dusnatého (NO). Dále se během intenzivního tréninku zvyšuje produkce kreatinu a beta alaninu, přičemž obě látky umožňují krátkou a intenzivní svalovou aktivitu.

Obsahuje CitruSyn - nejčistší formu L-citrulinu

CitruSyn obsahuje nejčistší formu L-citrulinu, protože na něj nejsou navázány žádné další sloučeniny, jako např. malát. Díky tomu je CitruSyn od společnosti Body Attack nejlepší a nejúčinnější formou L-citrulinu na trhu; dodává totiž tělu 100 % L-citrulinu.

Pro srovnání, mnoho produktů s obsahem L-citrulinu obsahuje pouze 70 % L-citrulinu.

Produkt společnosti Body Attack nabízí vysoce dávkovanou a 100 % čistou formu L-citrulinu pro podporu vašich tréninkových cílů a výživového programu. CitruSyn od společnosti Body Attack se vyrábí v Německu a je farmaceutické kvality.

Neurotransmitery a hormony pro intenzivní trénink

Během tréninku a intenzivního cvičení závisí metabolismus při cvičení také na neurotransmiterech v mozku a hormonech, jako jsou hormony štítné žlázy, adrenalin, noradrenalin a L-dopamin. L-tyrosin, stejně jako L-fenylalanin nebo L-glycin, je jednou ze základních složek těchto hormonů a je dodáván do hormonálního metabolismu. L-glycin je také prvek, který se používá k výrobě kreatinu.

Během intenzivního tréninku se zvyšuje oxidační stres v buňkách, který je zase regulován endogenními antioxidanty. Podrobněji se jedná o antioxidační enzymový komplex tvořený katalázou a glutathionperoxidázou, přičemž taurin má údajně podobné vlastnosti. Kromě toho hrají důležitou roli mikroživiny, jako jsou vitaminy B2, C a E, a minerály, jako je zinek, měď, mangan a selen - proto by sportovci měli dbát na vyváženou a pestrou stravu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Předtréninkové pumpy
Forma produktu: Hotový shot
Hlavní účinek: Pumpa
Mravenčení: Ano
Značka: Body Attack
Doplňující info: Silný predtréningový shot - Pumpa
Počet dávek v balení: 1
Dávkování: 1 shot 30 minút pred tréningom
Obsah kofeinu v dávce: 200
Obsah aminokyselin v dávce: 7000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1994 společnost Body Attack vyvíjí a vyrábí sportovní výživu pro budování svalů, regeneraci, fitness, vytrvalostní sporty, diety a zdraví. Díky novým poznatkům a inovacím se společnost úspěšně řadí mezi špičku v oblasti sportovní výživy a doplňků stravy.

Důležitým prvkem důvěry pro sportovce je potvrzení Kölner Liste - Kolín nad Rýnem ( Německo ) s certifikací kvality a bezpečnosti pro sportovce. Kromě toho je dalším pozitivem dlouhodobě udržitelná ekologická produkce s farmaceutickou kvalitou a certifikovanými ekologickými biosurovinami. Přesvědčivou kvalitu výrobku používají také hráči Ligy mistrů, házenkáři HSV, olympionici, profesionální sportovci, volejbalisté VFB, hokejisté HTHC, kulturisté a další sportovci. Sportovní výživa Body Attack je vyrobena v Německu. Body Attack vyrábí profesionální doplňky stravy pro nejnáročnější potřeby sportovců, kulturistů a rekreačních cvičenců.