Body Attack BCAA KICK Drink, Red berries, 12x330ml

4000 mg BCAA a 105 mg kofeinu v jedné plechovce
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: KNB540502
529 Kč
Body Attack BCAA KICK Drink, Red berries, 12x330ml
Body Attack BCAA KICK Drink, Red berries, 12x330ml
Novinka

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Body Attack BCAA KICK Drink, Red Berries, 12x330ml

Hlavní výhody

  • Nízkokalorický a osvěžující sportovní nápoj - lehce sycený
  • 105 mg kofeinu v plechovce
  • 4000 mg BCAA v ideálním poměru 2:1:1
  • S vitaminy skupiny B, které minimalizují únavu

Dodává bílkoviny do svalů

BCAA jsou esenciální aminokyseliny, které tělo využívá především k zásobování svalů bílkovinami, protože tři aminokyseliny l-leucin, l-valin a l-isoleucin tvoří více než třetinu svalové hmoty. Díky tomu jsou BCAA mezi sportovci velmi oblíbené. Jsou ideální nejen pro silové sportovce při dlouhých a intenzivních sportovních aktivitách, ale také pro ty, kteří se zaměřují na vytrvalostní a týmové sporty.

Po dlouhém a intenzivním tréninku vaše tělo vyčerpá zásoby sacharidů (glykogenu). Poté využije svalové aminokyseliny (BCAA) k produkci glukózy, kterou potřebuje k zajištění plynulého pokračování metabolických procesů. Pokud tělo přijímá příliš málo energie, například při přísné dietě, začne k výrobě energie využívat stavební kameny svalů.

VHODNÝ PRO

  • sportovce ve fázi diety, kteří se snaží snížit množství tělesného tuku a udržet a rozvíjet svalovou hmotu.
  • vytrvalostní sportovce a sportovce při hrách, protože vitaminy skupiny B a kofein zpomalují pocit únavy.
  • ti, kteří čelí extrémnímu psychickému stresu.
  • lidé, kteří chtějí trénovat ještě déle a tvrději.
  • každý, kdo chce podpořit růst svalů a fyzickou regeneraci.

Co dělá poměr 2:1:1 BCAA tak ideálním? Jiní výrobci nabízejí nápoje BCAA s poměrem BCAA 4:1:1 nebo 8:1:1. Platí zde však zásada "čím více, tím lépe"? Odpověď na tuto otázku je jasné "ne", protože nejlepších účinků se dosáhne, když se aminokyseliny vstřebávají z potravy a nápojů v ideálním poměru 2:1:1, který odpovídá potřebám BCAA v těle.

BCAA KICK obsahuje celkem 4 000 mg BCAA, z toho 2 000 mg l-leucinu. Potřeba této aminokyseliny je totiž dvakrát vyšší než u ostatních BCAA, a proto jsme přidali 1 000 mg l-isoleucinu a 100 mg l-valinu.

MINIMALIZUJE ÚNAVU

Sportovní nápoj Body Attack kromě kofeinu a BCAA dodává tělu také vitaminy skupiny B (niacin, kyselina pantotenová, B6, B12), které pomáhají snižovat únavu během fyzické zátěže. Psychické a svalové vyčerpání však může také zvýšit potřebu výše zmíněných vitaminů skupiny B, protože energetický metabolismus musí být udržován na normální úrovni.

Jako stavební kameny bílkovin vyžadují BCAA také vitamin B6, který je nezbytný pro přeměnu a zabudování svalových bílkovin. Body Attack BCAA KICK obsahuje vitaminy skupiny B, které jsou prospěšné i pro výkonnost a sílu vytrvalostních sportovců, protože jejich potřeba vitaminů skupiny B může být zvýšena intenzivní námahou. Během tréninku se například spotřebovávají zásoby glykogenu a vitamin B6 přispívá k normálnímu metabolismu glykogenu a sacharidů. Kromě toho vitaminy skupiny B pomáhají nastolit normální metabolismus bílkovin a růst svalů po tréninku, pokud se zároveň vstřebává dostatečné množství bílkovin.

Stavební kameny bílkovin podporují růst a udržování svalů.

Příjem BCAA je pro tělo nezbytný, protože si je díky své struktuře s rozvětveným řetězcem nedokáže samo vyrobit z jiných aminokyselin. Proto byste měli dbát na vyváženou denní stravu s dostatkem bílkovin, abyste tělu dodali základní stavební kameny bílkovin, které potřebuje pro růst a udržení svalové hmoty.

Bílkoviny byste však neměli konzumovat pouze ve formě uzenin a masných výrobků, protože mohou obsahovat mnoho kalorií, tuku a dalších nežádoucích látek. Potřebu bílkovin byste měli pokrýt především konzumací luštěnin, jako jsou fazole, čočka a hrách, a mléčných výrobků. Pokud vaše tělo potřebuje další pomoc, můžete použít také syrovátkový proteinový prášek a produkty BCAA.

Doplňkové parametry

Kategorie: BCAA
Hmotnost: 4 kg
Forma produktu: Hotový nápoj
Značka: Body Attack
Počet dávek v balení: 12
Dávkování: 1 až 2 denne podľa potreby
Obsah kofeinu v dávce: 105
Obsah aminokyselin v dávce: 4000
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1994 společnost Body Attack vyvíjí a vyrábí sportovní výživu pro budování svalů, regeneraci, fitness, vytrvalostní sporty, diety a zdraví. Díky novým poznatkům a inovacím se společnost úspěšně řadí mezi špičku v oblasti sportovní výživy a doplňků stravy.

Důležitým prvkem důvěry pro sportovce je potvrzení Kölner Liste - Kolín nad Rýnem ( Německo ) s certifikací kvality a bezpečnosti pro sportovce. Kromě toho je dalším pozitivem dlouhodobě udržitelná ekologická produkce s farmaceutickou kvalitou a certifikovanými ekologickými biosurovinami. Přesvědčivou kvalitu výrobku používají také hráči Ligy mistrů, házenkáři HSV, olympionici, profesionální sportovci, volejbalisté VFB, hokejisté HTHC, kulturisté a další sportovci. Sportovní výživa Body Attack je vyrobena v Německu. Body Attack vyrábí profesionální doplňky stravy pro nejnáročnější potřeby sportovců, kulturistů a rekreačních cvičenců.