Body Attack BetaTOR, 180 kapslí

HMB (beta-hydroxy-beta-metyl-butyrát). BetaTOR se v našem těle přirozeně tvoří při metabolismu esenciální aminokyseliny leucinu, která se přirozeně vyskytuje v potravinách, jako je hovězí maso, ryby a další.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 1078206
980 Kč
Body Attack BetaTOR, 180 kapslí

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Body Attack BetaTOR, 180 kps

Pouze dvě společnosti na světě nabízejí BETATOR a Body Attack je první z nich! BetaTOR je čistá, volná forma kyseliny HMB (beta-hydroxy-beta-methyl-butyrát). BetaTOR je přirozeně vznikající kyselina v našem těle při metabolismu esenciální aminokyseliny leucinu, která se přirozeně vyskytuje v potravinách, jako je hovězí maso, ryby a další. Díky výzkumu a prokázaným dobrým výsledkům je volba jasná. BetaTOR vám pomůže optimalizovat vaše tréninkové výsledky.

Základní informace o produktu

 • V roce 2009 začali vědci zkoumat kinetiku této formy HMB a své výsledky zveřejnili v roce 2011
 • Prokázali rychlejší vstřebávání, zvýšenou hladinu HMB a zvýšený průnik do tkání. 
 • Tato revoluční studie nové formy HMB prokazuje bezpečnost a účinnost. 
 • Výsledky použití BetaTORu dokazují to, co si vědci mysleli, že tato nová forma je lepší než CaHMB

Jak funguje?

 • BetaTOR pomáhá při růstu svalů dvěma mechanismy. BetaTOR snižuje odbourávání svalových bílkovin prostřednictvím ubikvitin-proteazomové proteolytické dráhy. BetaTOR také zvyšuje syntézu svalových bílkovin prostřednictvím mTOR.

Rozklad svalových bílkovin

BetaTOR snižuje rozklad svalových bílkovin na molekulární úrovni způsobený intenzivním tréninkem.

 Bylo prokázáno, že těžké cvičení zvyšuje degradaci svalových proteinů prostřednictvím ubikvitin-proteazomové proteolytické dráhy. BetaTOR snižuje aktivitu klíčových složek vedení a dráhy U-PP, což vede k menšímu úbytku svalových bílkovin. V nedávné klinické studii snížil BetaTOR odbourávání bílkovin ve svalech o 57 % (Wilkinson a kol., 2013). Ačkoli přesný mechanismus působení na ubikvitinovou dráhu není v současné době znám, studie na zvířecích i lidských modelech ukázaly, že způsobuje stejný účinek, tedy snížení odbourávání bílkovin, které pomáhá udržovat větší množství svalové hmoty.

Zvýšení syntézy svalových bílkovin

BetaTOR stimuluje syntézu svalových bílkovin prostřednictvím různých mechanismů, včetně mTOR, který stimuluje zahájení syntézy bílkovin.

Ačkoli je iniciace syntézy myofibrilárních proteinů ovlivňována řadou faktorů, mTOR je klíčovým regulačním faktorem, který vede k přímému zvýšení syntézy myofibrilárních proteinů. Myofibrilární proteiny jsou proteiny ve svalu, které způsobují svalovou kontrakci a jsou zodpovědné za sílu svalové kontrakce. 

BetaTOR prokazatelně zvyšuje fosforylaci mTOR, čímž aktivuje signální dráhu mTOR ve svalu. MTOR pak stimuluje nebo reguluje zahájení syntézy bílkovin ve svalu. Studie prokázaly, že užívání BetaTORu zvyšuje syntézu bílkovin až o 70 % (Wilkinson et al., 2013) a výsledky 12týdenních studií ukazují nárůst čisté svalové hmoty až o 250 % oproti placebu (Wilson et al., 2014). V důsledku těchto mechanismů BetaTOR zvyšuje podíl svalových bílkovin v těle, zvyšuje sílu, energii, zlepšuje aerobní výkon a zkracuje dobu regenerace.

ČÍSELNÉ HODNOTY


 | Nutriční hodnoty
| 6 kapslí
| BetaTOR - volná aminokyselina HMB  | 3174 mg
| Vitacholin  | 2136 mg
|     z toho cholin  |   1560 mg

Přínosy užívání 

 • Podporuje anabolismus a chrání svaly před devastací. Podporuje také budování svalové hmoty.
 • Zlepšuje účinky silového tréninku
 • Zvyšuje maximální výkon
 • Zvyšuje podíl aktivní svalové hmoty
 • Předchází poškození svalů, což umožňuje rychlejší zotavení po náročném tréninku
 • Zlepšuje aerobní metabolismus
Za pouhých 12 týdnů dokázaly osoby účastnící se studie užívající BetaTOR® snížit tělesný tuk o 5,4 kg. Sportovci užívající placebo spálili pouze 1,7 kg tělesného tuku.

DÁVKOVÁNÍ

 • 2 tobolky zapít dostatečným množstvím tekutiny (150 ml) při snídani, v poledne a večer
 • 6 kps denně
 • Dvojité balení vystačí na 30 dní denního užívání podle návodu

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Zajistěte dostatečný příjem tekutin. Tento produkt není plnohodnotnou náhradou pestré vyvážené stravy. Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí, na suchém a tmavém místě. Výrobce, dovozce ani distributor neodpovídají za škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním.

.

Doplňkové parametry

Kategorie: HMB
Hmotnost: 0.3 kg
Forma produktu: Kapsle
Značka: Body Attack
Doplňující info: Nová revolučná forma HMB pre podporu anabolizmu
Počet dávek v balení: 30
Dávkování: 2 kapsule s dostatočným množstvom tekutiny (150 ml) s raňajkami, po poludní a večer (6 kapsúl za deň)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1994 společnost Body Attack vyvíjí a vyrábí sportovní výživu pro budování svalů, regeneraci, fitness, vytrvalostní sporty, diety a zdraví. Díky novým poznatkům a inovacím se společnost úspěšně řadí mezi špičku v oblasti sportovní výživy a doplňků stravy.

Důležitým prvkem důvěry pro sportovce je potvrzení Kölner Liste - Kolín nad Rýnem ( Německo ) s certifikací kvality a bezpečnosti pro sportovce. Kromě toho je dalším pozitivem dlouhodobě udržitelná ekologická produkce s farmaceutickou kvalitou a certifikovanými ekologickými biosurovinami. Přesvědčivou kvalitu výrobku používají také hráči Ligy mistrů, házenkáři HSV, olympionici, profesionální sportovci, volejbalisté VFB, hokejisté HTHC, kulturisté a další sportovci. Sportovní výživa Body Attack je vyrobena v Německu. Body Attack vyrábí profesionální doplňky stravy pro nejnáročnější potřeby sportovců, kulturistů a rekreačních cvičenců.