Body Attack CreaZ, 100 kapslí

100% aktivní kreatin
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 1077201
460 Kč
Body Attack CreaZ, 100 kapslí

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Body Attack CreaZ, 100 kps

Znáte nejčistší kreatin CREAZ? CREAZ je zkratka pro dehydrovaný kreatin. Při výrobě kreatin monohydrátu dochází k odštěpení molekuly vody. Kreatin je tedy v čisté a nevázané formě. Z ve slově CREAZ znamená zkratku vzorce "zero-monohydrát".

VÝHODY SLEDOVÁNÍ

 •     Poskytuje až o 30 % čistší kreatin
 •     100% účinné látky pro vaše svaly
 •     Bez monohydrátu
 •     Veganské DRcaps®
 •     Nejčistší a nevázaná forma kreatinu
 •     DRcaps® chrání účinnou látku před žaludečními kyselinami
 •     DRcaps® se nejprve rozpustí v tenkém střevě
 •     Stačí na 4 týdny
 •     Produkt Kölner Liste®
 •     Vyrobeno v Německu
 •     V maximální velikosti
 •     Farmaceutická kvalita
Do svalů se dostává až o 30 % více kreatinu. Většina kreatinových doplňků na trhu obvykle obsahuje známé sloučeniny, jako je monohydrát, hydrochlorid, citrát, stearan hořečnatý (Kre-Alkalyn), které se až z 30 % vážou na čistý kreatin. To znamená, že kreatinové produkty na trhu poskytují v závislosti na složení pouze 70 až 80 g čistého kreatinu na 100 g. S novou a nevázanou formou CREAZ od společnosti Body Attack má však sportovec k dispozici 100% čistý kreatin pro intenzivní svalový trénink.Proto má CREAZ od společnosti Body Attack výhodu oproti ostatním kreatinovým doplňkům, protože je to jediný kreatinový produkt s nejvyšším obsahem účinného kreatinu.

CREAZ - vysoce koncentrovaný nevázaný kreatin

Vysoce koncentrovaný kreatin od společnosti Body Attack je 100% čistý a nevázaný. Trénované svaly se zabývají především touto formou kreatinu, protože ho efektivně využívají pouze pro tvorbu adenosintrifosfátu (ATP). CREAZ od společnosti Body Attack tak může vést k rychlému získání kreatinové paměti ve svalech, která se následně využívá k rychlejšímu zvýšení síly při silovém tréninku a sprinterském tréninku. Svaly jsou odolnější vůči intenzivnímu tréninku, což zase usnadňuje dosažení tréninkového cíle.

.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreatin monohydrát
Hmotnost: 0.15 kg
Forma produktu: Kapsle
Značka: Body Attack
Doplňující info: 100% aktívny kreatín
Počet dávek v balení: 33
Dávkování: 3 kapsule denne. Odporúča sa vziať pred alebo po tréningu
Obsah na kps: 1000
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1994 společnost Body Attack vyvíjí a vyrábí sportovní výživu pro budování svalů, regeneraci, fitness, vytrvalostní sporty, diety a zdraví. Díky novým poznatkům a inovacím se společnost úspěšně řadí mezi špičku v oblasti sportovní výživy a doplňků stravy.

Důležitým prvkem důvěry pro sportovce je potvrzení Kölner Liste - Kolín nad Rýnem ( Německo ) s certifikací kvality a bezpečnosti pro sportovce. Kromě toho je dalším pozitivem dlouhodobě udržitelná ekologická produkce s farmaceutickou kvalitou a certifikovanými ekologickými biosurovinami. Přesvědčivou kvalitu výrobku používají také hráči Ligy mistrů, házenkáři HSV, olympionici, profesionální sportovci, volejbalisté VFB, hokejisté HTHC, kulturisté a další sportovci. Sportovní výživa Body Attack je vyrobena v Německu. Body Attack vyrábí profesionální doplňky stravy pro nejnáročnější potřeby sportovců, kulturistů a rekreačních cvičenců.