Body Attack Creaz, 500 g

Body Attack Creaz je nejčistší forma kreatinu ve volné a vysoce koncentrované formě. 100% čistý kreatin pro intenzivní trénink. Užívejte 3 g kreatinu denně po dobu několika týdnů a vaše výkonnost se výrazně zvýší.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 1077105
420 Kč –2 % 410 Kč
Body Attack Creaz, 500 g
Body Attack Creaz, 500 g
420 Kč –2 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Body Attack Creaz, 500 g

Body Attack Creaz je nejčistší forma kreatinu přítomná ve volné a vysoce koncentrované formě. 100% čistý kreatin pro intenzivní trénink. Užívejte 3 g kreatinu denně po dobu několika týdnů a váš výkon se výrazně zvýší.

CREAZ je zkratka pro bezvodý kreatin. Molekula vody kreatin monohydrátu se odštěpí. To znamená, že kreatin je přítomen v čisté a volné formě. Proto písmeno Z ve slově CREAZ  znamená "nulový" monohydrátový vzorec (ZERO monohydrát).

NUTRIČNÍ HODNOTY


Obsah  na 3 g dávky
| Kreatin (CREAZ®)  |   | 3000 mg

DÁVKOVÁNÍ 

3 g prášku (1 lžička) do úst a zapít dostatečným množstvím tekutiny (300 ml). Doporučujeme užívat prášek před nebo po tréninku

VÝHODY PRÁŠKU

  • Až o 30 % více čistého kreatinu ve srovnání s monohydrátem
  • 100 % účinné látky do svalů 
  • Složení bez monohydrátu 
  • Čistá a nevázaná forma kreatinu
  • Dostatečné balení na 166 dní 
  • Seznam produktů Cologne® Doping Free
  • Vyrobeno v Německu
  • Farmaceutická kvalita

Do svalů putuje až o 30 % více kreatinu

Většina doplňků na trhu obvykle obsahuje známé sloučeniny, jako je monohydrát, hydrochlorid, citrát nebo stearát (Kre-Alkalyn), přičemž obsah čistého kreatinu klesá. To znamená, že tradiční kreatinové produkty na trhu dosahují pouze 70 až 80 gramů čistého kreatinu na 100 gramů, v závislosti na sloučenině. 


 
 Ale s novou a nevázanou formou kreatinu CREAZ dostane sportovec do svalů 100 % čistého kreatinu pro intenzivní trénink. 


Ještě účinnější při zvyšování výkonu

CREAZ je nový a účinnější kreatin, který - podle vědeckých studií - zvyšuje výkon při krátkodobé a intenzivní zátěži. To znamená, že můžete dělat více opakování a cvičit s vyšší intenzitou. Profesionální sportovci jsou ohromeni 100% čistou a nevázanou formou CREAZ. 

.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreatin monohydrát
Hmotnost: 0.5 kg
Forma produktu: Prášek
Značka: Body Attack
Počet dávek v balení: 166
Dávkování: 3 g prášku (1 lyžička) do úst a zapi dostatočným množstvom tekutiny (300 ml). Odporúča sa vziať prášok pred alebo po tréningu
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1994 společnost Body Attack vyvíjí a vyrábí sportovní výživu pro budování svalů, regeneraci, fitness, vytrvalostní sporty, diety a zdraví. Díky novým poznatkům a inovacím se společnost úspěšně řadí mezi špičku v oblasti sportovní výživy a doplňků stravy.

Důležitým prvkem důvěry pro sportovce je potvrzení Kölner Liste - Kolín nad Rýnem ( Německo ) s certifikací kvality a bezpečnosti pro sportovce. Kromě toho je dalším pozitivem dlouhodobě udržitelná ekologická produkce s farmaceutickou kvalitou a certifikovanými ekologickými biosurovinami. Přesvědčivou kvalitu výrobku používají také hráči Ligy mistrů, házenkáři HSV, olympionici, profesionální sportovci, volejbalisté VFB, hokejisté HTHC, kulturisté a další sportovci. Sportovní výživa Body Attack je vyrobena v Německu. Body Attack vyrábí profesionální doplňky stravy pro nejnáročnější potřeby sportovců, kulturistů a rekreačních cvičenců.