Body Attack L-Carnitine Liquid 2000, 1000 ml

L-Carnitine Body Attack Liquid 2000 s vitaminem C je tekutý koncentrát, který lze užívat před sportem a během něj nebo v průběhu diety.
Varianta:
Dostupnost Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 107430103 107430102 107430101 Zvolte variantu
710 Kč –30 % 490 Kč
Body Attack L-Carnitine Liquid 2000, 1000 ml
Body Attack L-Carnitine Liquid 2000, 1000 ml
710 Kč –30 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

L-Carnitine Body Attack Liquid 2000 s vitaminem C je tekutý koncentrát, který lze užívat před sportem a během něj nebo v dietních fázích. 

L-Carnitine Liquid 2000 je tekutý koncentrát, který lze užívat před a během cvičení. Je ideálním doplňkem pro ty, kteří nemají dostatek L-karnitinu v denní stravě. Například pro sportovce kteří mají zvýšenou rychlost metabolismu nebo preferují potraviny bohaté na sacharidy či nejedí maso. V dávce L-karnitinu 2000 je 2000 mg L-karnitinu, který nese pečeť Carnipure, ochrannou známku nejkvalitnějšího L-karnitinu na světě.

Carnipure je ochranná známka švýcarské společnosti Lonza AG. Výhradně obsahuje přirozeně bioprodukovaný L-karnitin a představuje nejvyšší kvalitu.

Doporučené dávkování

Užívejte 20 ml těsně před cvičením nebo ihned po cvičení.

Výživové hodnoty

BodyAttack L-Carnitine 2000 1000ml

Funkce přípravku Body Attack L-Carnitine Liquid 2000

L-Carnitine Liquid 2000 + ve vodě rozpustný vitamin C přispívá k udržení normálních funkcí energetického metabolismu. V denní dávce (40 ml) dodáte 480 mg vitaminu C -. To odpovídá asi 250 g černého rybízu nebo polovině kiwi. Hlavními potravinovými zdroji vitaminu C jsou především čerstvé ovoce a zelenina, při nesprávném skladování a zpracování (např. vařením) může dojít k výrazné ztrátě vitaminu na nulu. Proto je důležité zařazovat do denní stravy syrové, pěstované ovoce nebo zeleninu. Kdo má odpor k syrové zelenině a ovoci, může s L-Carnitine Liquid dodat tělu navíc vitamin C, takže energetický metabolismus může opět pokračovat ve zdravém a normálním režimu. Vitamin C je také potřebný při fyzické námaze, a to nejen pro tvorbu stresových hormonů, ale chrání naše buňky před oxidativním stresem. Zejména v oblasti sportu se spotřebovává při zvýšené svalové námaze. 

Co je dobré vědět: Co je L-karnitin?

Vitamínu podobná živina L-karnitin je v denní stravě přijímána převážně v mase, rybách a mléčných výrobcích. V běžné smíšené stravě je toto množství asi 30 mg denně. Kromě toho si tělo vytváří denní množství asi 15 mg L-karnitinu, který se nachází především ve svalové tkáni, srdci, játrech, ledvinách, imunitním systému a v červených krvinkách. L-karnitin je spojen s energetickým metabolismem a spolu s dalšími vitamíny hraje klíčovou roli v metabolismu tuků . Syntéza probíhá v játrech, ledvinách a mozku ze základních aminokyselin lysinu a methioninu.Kromě toho je tvorba L-karnitinu zajištěna pouze tehdy, pokud má tělo dostatek vitaminu C, vitaminu B6, vitaminu B12, niacinu a kyseliny listové.

Co kombinovat s L-karnitinem

  • především fyzická aktivita
  • doplňky stravy, jako je arginin, beta alanin, BCAA pro ochranu svalů a podporu výkonu
  • ThermX a další spalovače tuků pro rychlý nástup spalování tuků

Proč L-karnitin a hubnutí

Studie na sportovcích i běžné populaci ukazují, že kombinace L-karnitinu jako doplňku stravy, nejlépe ve spojení s fyzickou aktivitou, vede ke snížení hmotnosti a současnému zlepšení kvality a funkčnosti kosterního svalstva. L-karnitin urychluje metabolismus tuků z přirozené stravy. L-karnitin snižuje nepříznivé hladiny lipidů v krvi.

Doplňkové parametry

Carnipure
Kategorie: L-karnitin
Forma produktu: Tekutý koncentrát
Značka: Body Attack
Doplňující info: L-karnitín CarniPure - najkvalitnejší na svete
Počet dávek v balení: 50
Dávkování: 20 ml denne, najlepšie pred fyzickou aktivitou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1994 společnost Body Attack vyvíjí a vyrábí sportovní výživu pro budování svalů, regeneraci, fitness, vytrvalostní sporty, diety a zdraví. Díky novým poznatkům a inovacím se společnost úspěšně řadí mezi špičku v oblasti sportovní výživy a doplňků stravy.

Důležitým prvkem důvěry pro sportovce je potvrzení Kölner Liste - Kolín nad Rýnem ( Německo ) s certifikací kvality a bezpečnosti pro sportovce. Kromě toho je dalším pozitivem dlouhodobě udržitelná ekologická produkce s farmaceutickou kvalitou a certifikovanými ekologickými biosurovinami. Přesvědčivou kvalitu výrobku používají také hráči Ligy mistrů, házenkáři HSV, olympionici, profesionální sportovci, volejbalisté VFB, hokejisté HTHC, kulturisté a další sportovci. Sportovní výživa Body Attack je vyrobena v Německu. Body Attack vyrábí profesionální doplňky stravy pro nejnáročnější potřeby sportovců, kulturistů a rekreačních cvičenců.