Body Attack L-Carnitine Shot, 25 ml

Karnitinová injekce, kterou máte vždy po ruce
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 1075403
40 Kč –25 % 30 Kč
Body Attack L-Carnitine Shot, 25 ml
Body Attack L-Carnitine Shot, 25 ml
40 Kč –25 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Body Attack L-Carnitine Shakes jsou ampule, které obsahují 100% čistý a přírodní L-karnitin v tekuté formě a neobsahují žádné přísady. L-karnitin použitý v tomto produktu je patentovaná surovina společnosti Carnipure, která představuje zvláštní čistotu účinné látky.

L-karnitin si tělo dokáže vyrobit samo. Další příjem se však může vyplatit.

CO JE L-KARNITIN?

L-karnitin je odvozen z latinského slova "Carne" a v překladu znamená: ... L-karnitin na bázi masa je živina podobná vitaminu, kterou si tělo dokáže v malém množství vyrobit ze dvou aminokyselin lysinu a methioninu

PRO KOHO JE L-KARNITIN VHODNÝ? Zejména u sportovců, kteří mají zvýšené energetické nároky, může při vzdání se potravin bohatých na L-karnitin, jako je maso, dojít k nedostatečnému příjmu L-karnitinu. Stejně tak veganům a přísným vegetariánům může pomoci užívání L-karnitinu.

POUŽITÍ L-KARNITINU< Pro lepší spalování tuků by se injekce L-karnitinu měly ideálně užívat přímo před tréninkem. Pokud cvičíte několikrát týdně a držíte dietu se sníženým obsahem kalorií, doporučuje se užívat L-karnitin denně podle doporučeného příjmu.

Dobré vědět: Co je L-Carnipure?
 L-Carnipure se získává přirozenou a ekologickou cestou fermentací. Proces výroby L-karnitinu v přípravku Body Attack je podobný procesu výroby jogurtu.
 
 Určité kmeny bakterií vytvářejí konečný produkt, L-karnitin, za použití určitých surovin, jako jsou luštěniny. Švýcarský výrobce LONZA si tento unikátní výrobní postup nechal patentovat a již více než 20 let garantuje potravinářskému průmyslu 100% čistý a přírodní L-karnitin bez dalších přísad pro optimální účinek.
KTERÉ PRODUKTY MŮŽU KOMBINOVAT S BODY-ATTACK L-CARNITINE SHOTS 25 ML PODLE PŘEDPISU?

  1. S Body Attack Energy Kickem , který kromě extraktu ze zeleného čaje a kofeinu dodává během cvičení také vodu pro regulaci tělesné teploty
  2. V kombinaci s nápojem Body Attack Isotonic Sports Drink během fyzické zátěže kompenzuje ztráty tekutin a minerálů při vytrvalostních sportech.
  3. Společně s Body Attack shots BCAA , které poskytují další esenciální aminokyseliny pro metabolismus bílkovin kromě tří aminokyselin leucinu, valinu a izoleucinu, které se nacházejí hlavně ve svalech

.

Doplňkové parametry

Kategorie: L-karnitin
Hmotnost: 0.03 kg
Forma produktu: Hotový shot
Značka: Body Attack
Dávkování: 1 až 2 shoty denne
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1994 společnost Body Attack vyvíjí a vyrábí sportovní výživu pro budování svalů, regeneraci, fitness, vytrvalostní sporty, diety a zdraví. Díky novým poznatkům a inovacím se společnost úspěšně řadí mezi špičku v oblasti sportovní výživy a doplňků stravy.

Důležitým prvkem důvěry pro sportovce je potvrzení Kölner Liste - Kolín nad Rýnem ( Německo ) s certifikací kvality a bezpečnosti pro sportovce. Kromě toho je dalším pozitivem dlouhodobě udržitelná ekologická produkce s farmaceutickou kvalitou a certifikovanými ekologickými biosurovinami. Přesvědčivou kvalitu výrobku používají také hráči Ligy mistrů, házenkáři HSV, olympionici, profesionální sportovci, volejbalisté VFB, hokejisté HTHC, kulturisté a další sportovci. Sportovní výživa Body Attack je vyrobena v Německu. Body Attack vyrábí profesionální doplňky stravy pro nejnáročnější potřeby sportovců, kulturistů a rekreačních cvičenců.