Body Attack L-Carnitine Shot, Citrus, 25 ml x 20 ks

Balení l-karnitinových injekcí pro 20 tréninků.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: KNB540103
669 Kč
Body Attack L-Carnitine Shot, Citrus, 25 ml x 20 ks
Body Attack L-Carnitine Shot, Citrus, 25 ml x 20 ks
Novinka

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

 Balení 20 kusů L-Carnitine Shot 25ml - Citrus

Body Attack L-Carnitine Shots jsou ampule, které obsahují 100% čistý a přírodní L-karnitin v tekuté formě a neobsahují žádné přídatné látky. L-Carnitin použitý v tomto produktu je patentovaná surovina společnosti Carnipure, která představuje zvláštní čistotu účinné látky.

PRO KOHO JE L-CARNITIN VHODNÝ?

 Zejména pro sportovce, kteří mají zvýšenou potřebu energie, pokud se vzdají potravin bohatých na L-Carnitin, jako je maso, může dojít k nedostatečnému příjmu. Stejně tak veganům a přísným vegetariánům může pomoci užívání L-karnitinu.

Je dobré vědět: 

Co je L-Carnipure? L-Carnipure se získává přirozenou a ekologickou cestou fermentací. Proces výroby L-Carnipure společnosti Body Attack je podobný procesu výroby jogurtu. Určité kmeny bakterií vytvářejí konečný produkt L-Carnipure z určitých surovin, jako jsou například luštěniny. Švýcarský výrobce LONZA si nechal patentovat tento jedinečný výrobní postup a již více než 20 let garantuje potravinářskému průmyslu 100% čistý a přírodní L-karnitin bez dalších přísad pro optimální účinek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Předtréninkové pumpy
Forma produktu: Hotový shot
Značka: Body Attack
Počet dávek v balení: 20
Dávkování: 1 až 2 shoty denne
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1994 společnost Body Attack vyvíjí a vyrábí sportovní výživu pro budování svalů, regeneraci, fitness, vytrvalostní sporty, diety a zdraví. Díky novým poznatkům a inovacím se společnost úspěšně řadí mezi špičku v oblasti sportovní výživy a doplňků stravy.

Důležitým prvkem důvěry pro sportovce je potvrzení Kölner Liste - Kolín nad Rýnem ( Německo ) s certifikací kvality a bezpečnosti pro sportovce. Kromě toho je dalším pozitivem dlouhodobě udržitelná ekologická produkce s farmaceutickou kvalitou a certifikovanými ekologickými biosurovinami. Přesvědčivou kvalitu výrobku používají také hráči Ligy mistrů, házenkáři HSV, olympionici, profesionální sportovci, volejbalisté VFB, hokejisté HTHC, kulturisté a další sportovci. Sportovní výživa Body Attack je vyrobena v Německu. Body Attack vyrábí profesionální doplňky stravy pro nejnáročnější potřeby sportovců, kulturistů a rekreačních cvičenců.