Body Attack Tribulus, 150 kapslí

Body Attack Tribulus Terrestris 2400, 150 kps. Tribulus Terrestris je jedním z osvědčených doplňků stravy s vědecky prokázaným účinkem na zvýšení vlastní produkce hormonů.
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 1078202
660 Kč
Body Attack Tribulus, 150 kapslí

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Body Attack Tribulus Terrestris 2400, 150 kps. 

Tribulus Terrestris je jedním z ověřených doplňků stravy s vědecky prokázaným účinkem na zvýšení vlastní produkce hormonů.Tribulus Terrestris patří spolu s kreatinem mezi nejosvědčenější doplňky stravy ovlivňující sportovní výkon na světě.

Přínosy Tribulusu

 • Zlepšuje výkonnost
 • Vyvažuje a zvyšuje hormonální produkci
 • Pozitivně ovlivňuje regeneraci a budování svalové hmoty
 • Zlepšuje. vstřebávání bílkovin
 • Zvyšuje libido
 • Podporuje metabolismus
 • Zlepšuje svalovou sílu

Doporučené dávkování Tribulus Terrestris

 • Doporučení výrobce: 1 tobolka po jídle, zapít dostatečným množstvím vody a 1 tobolka 30 minut. 30 kapslí, 30 minut před svalovým cvičením, zapít dostatečným množstvím vody
 • Naše doporučení: užívejte večer před spaním, každý den, minimálně 2 kps, protože právě během spánku můžete nejvíce ovlivnit vlastní produkci hormonů
 • Vynikající dobou pro dávkování je navíc i potréninkové anabolické okno
 • Nepřekračujte doporučené dávkování
 • Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy

Nutriční hodnoty a složení přípravku Body Attack Tribulus Terrestris

 • Tento přípravek obsahuje 87,7 % extraktu Tribulus Terrestris, 40% z toho je čistých ssaponinů
 • Kombinace se zinkem a vitaminem B5 zvyšuje účinnost přípravku

Složení

 • Tribulus terrestris extrakt (87,7 % (obsah saponinů 40 %)), želatina (obal kapsle (BSE FREE)), citrát zinečnatý (0,8 %), kalcium-D-pantothenát (0,3 %), barvivo/barvivo - (oxid železitý a hydroxid železitý, oxid titaničitý).

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Zajistěte dostatečný příjem tekutin. Tento produkt není plnohodnotnou náhradou pestré vyvážené stravy. Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte při teplotě 10-25 °C, mimo dosah dětí, chraňte před mrazem, vlhkostí a přímým slunečním zářením. Výrobce, dovozce ani distributor neodpovídají za škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tribulus terrestris
Hmotnost: 0.3 kg
Forma produktu: Kapsle
Značka: Body Attack
Počet dávek v balení: 75
Dávkování: 1 kapsula po jedle, s dostatočným množstvom vody a 1 kapsula 30 min. pred pred svalovým výkonom, s dostatočným množstvom vody
Obsah saponinů v %: 40
Na jednu kapsli v miligramech: 1200

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1994 společnost Body Attack vyvíjí a vyrábí sportovní výživu pro budování svalů, regeneraci, fitness, vytrvalostní sporty, diety a zdraví. Díky novým poznatkům a inovacím se společnost úspěšně řadí mezi špičku v oblasti sportovní výživy a doplňků stravy.

Důležitým prvkem důvěry pro sportovce je potvrzení Kölner Liste - Kolín nad Rýnem ( Německo ) s certifikací kvality a bezpečnosti pro sportovce. Kromě toho je dalším pozitivem dlouhodobě udržitelná ekologická produkce s farmaceutickou kvalitou a certifikovanými ekologickými biosurovinami. Přesvědčivou kvalitu výrobku používají také hráči Ligy mistrů, házenkáři HSV, olympionici, profesionální sportovci, volejbalisté VFB, hokejisté HTHC, kulturisté a další sportovci. Sportovní výživa Body Attack je vyrobena v Německu. Body Attack vyrábí profesionální doplňky stravy pro nejnáročnější potřeby sportovců, kulturistů a rekreačních cvičenců.