Body Solid Compact Leg Press GCLP100, kompaktní stroj na tlaky nohama

GCLP100 kombinuje dva skvělé pohyby - leg press a posilování lýtek - v jednom kompaktním, bezpečném a snadno použitelném stroji.
Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: 4440029/GCLP100
28 449 Kč –4 % 27 300 Kč
Body Solid Compact Leg Press GCLP100, kompaktní stroj na tlaky nohama
Body Solid Compact Leg Press GCLP100, kompaktní stroj na tlaky nohama
Akce
28 449 Kč –4 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Kombinuje dva skvělé pohyby - leg press a extenze lýtek - do jednoho kompaktního, bezpečného a snadno použitelného stroje.

Díky šířce pouhých 47,2" a hloubce 67,1" je GCLP100 jedním z nejkompaktnějších a nejfunkčnějších lisů na nohy na trhu a snadno se vejde do většiny zařízení i domácností.

Nenechte se zmást jeho kompaktními rozměry - stejně jako špičkový sportovní vůz je Body-Solid GCLP100 postaven na výkon.

Nejlepší ve své třídě: zařízení klouže na utěsněných lineárních kuličkových ložiskách a povrchově kalených, pochromovaných vodicích tyčích, což zajišťuje nebývalou hladkost i při vysokých hmotnostech. Robustní ocelová konstrukce zajišťuje spolehlivost po celou dobu životnosti, a to i v náročných aplikacích.

Plně nastavitelný nosič GCLP100 umožňuje každému uživateli najít si dokonalé přizpůsobení, zatímco rukojeti zajišťují uživatele v dané poloze a zabraňují tak namáhání dolní části zad.

Dva 12" chromované nosné třmeny umožňují uživatelům pohodlně zvýšit hmotnost GCLP100 až na 1 000 lb/450 kg.

Kombinuje tlaky na nohy a zvedání lýtek v jednom kompaktním stroji.

Vozík s utěsněnými lineárními ložisky

Odolná ocelová konstrukce

Pohyb sedadla je nastaven na sklon 30 stupňů

Nastavitelný tak, aby vyhovoval jakékoli velikosti uživatele

Komerční kategorie

Nosnost: 1000 liber

Hmotnost výrobku: 228,7 lbs.

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací stroje
Záruka: Doživotní záruka na rám, 2 roky na vše ostatní
Hmotnost: 112 kg
Zaměření tréninku: Silový trénink
Značka: Body Solid

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.