Body Solid Counterbalance Ab Crunch GAB100, posilovací lavička na břicho

Posilovací lavice Body Solid GAB100 je neuvěřitelně účinná při izolaci celé oblasti břicha v jednom synchronizovaném pohybu.
Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: 4440024/GAB100
10 990 Kč –0 % 10 929 Kč
Body Solid Counterbalance Ab Crunch GAB100, posilovací lavička na břicho
Body Solid Counterbalance Ab Crunch GAB100, posilovací lavička na břicho
10 990 Kč –0 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Body Solid Counterbalance Ab Crunch GAB100, břišní lavička

Posilovací lavice Body Solid GAB100 je neuvěřitelně účinná při izolaci celé oblasti břicha v jednom synchronizovaném pohybu. Spojovací tyče umožňují pohyby horní a dolní části těla v jedné biomechanicky správné kompresi břicha. Unikátní patentovaná konstrukce umožňuje variabilní odpor závaží; K dispozici je zátěžový sloupek pro přidání většího závaží pro větší odpor a protizávaží pro snížení odporu, takže je ideální pro uživatele jakékoli úrovně cvičení.

Ergonomické podložky zajišťují maximální pohodlí. Bronzové otočné body skříně jsou dokonale umístěny pro správné nastavení těla. GAB100 je vyroben z kvalitních komponentů a vztahuje se na něj známá doživotní záruka Body Solid In Home a je také určen pro lehké komerční vybavení. 

Efektivní, všestranná a snadno použitelná horizontální lavice na břicho GAB100 je ideální pro každého, kdo chce posunout trénink břicha na vyšší úroveň.

Neuvěřitelně účinná izolace celé břišní oblasti. Patentovaná technologie reverzního zkracování. Výjimečná podpora horní části zad a hlavy udržuje správné zarovnání těla. Unikátní design umožňuje snadný vstup a výstup. Plně nastavitelný odpor.

Izoluje pohyb, aby pokryl celou oblast břicha. Synchronizuje práci horní a dolní části břicha v jednom pohybu. Variabilní odpor, zvyšování nebo snižování odporu pomocí závaží. Unikátní design nabízí výjimečnou oporu po celou dobu cvičení. Komerčně hodnoceno.

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací lavice na břicho
Záruka: Doživotní záruka na rám, 2 roky na vše ostatní
Hmotnost: 40.1 kg
Zaměření tréninku: Silový trénink
Značka: Body Solid

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.