Body Solid Deluxe Cable Crossover GDCC250, prémiové protisměrné kladky

Procvičte všechny svalové skupiny v těle! Nastavitelné kladky poskytují neomezené možnosti pro všechny úrovně a extra široký a vysoký hlavní rám vám umožní snadný přístup k nekonečnému množství cviků.
Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: 3010823/GDCC250
58 690 Kč –11 % 52 200 Kč
Body Solid Deluxe Cable Crossover GDCC250, prémiové protisměrné kladky
Body Solid Deluxe Cable Crossover GDCC250, prémiové protisměrné kladky
Akce
58 690 Kč –11 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Společnost Body-Solid posouvá nejmodernější crossové stanice na novou úroveň díky Selectorized Deluxe Cable Crossoveru, který je dynamickým doplňkem každého domácího cvičebního programu.

Nová robustní a stabilní konstrukce umožňuje procvičovat prakticky všechny hlavní svalové skupiny v těle. Vyměnitelné rukojeti kabelů poskytují neomezené možnosti pro všechny úrovně zkušeností a extra široký a vysoký hlavní rám vám umožní snadný přístup k nekonečnému množství cviků s vysokými a nízkými kladkami.

Jedinečná stanice Selectorized Deluxe Cable Crossover nabízí více poloh úchopu a dva nezávislé vozíky byly ergonomicky navrženy tak, aby nabízely dvakrát větší výškové nastavení než předchozí crossoverové stanice Body-Solid.

Díky 20 nezávislým výškovým nastavením a polohování kabelů v úhlu 180° pro bezdrátové vedení kabelů ve všech směrech je Body-Solid GDCC250 jedním z nejuniverzálnějších a nejefektivnějších strojů, které se dnes vyrábějí.

Když je čas se protáhnout a rozšířit hranice optimálního tréninku, GDCC250 Deluxe Selective Cable Center se bude snažit dosáhnout vašich cílů.

Společnost Body-Solid je celosvětově uznávaná jako lídr v oblasti domácích posiloven a komerčního fitness vybavení. Více než 5 milionů zákazníků si užívá výsledků silového tréninku v každodenním životě. Naše vybavení je navrženo tak, aby vyhovovalo široké škále životních stylů, prostorových nároků a velikostí uživatelů. Selektorizované kabelové centrum Body-Solid GDCC250 Deluxe Cable Center vám dává možnost provádět stovky silově účinných cviků, včetně křížení na kabelu, sklapovaček s jednoručkami, výpadů na obrácených nohách a šikmých letů.

Vlastnosti:

Pevné a spolehlivé, navržené tak, aby vydržely po celý život

Velké kladky pro plynulý pohyb o 180° ve všech směrech

Nastavitelná výška (20 úrovní)

Možnost školení: 2 osoby

Vertikální systém vozíků je vybaven nylonovými kladkami vyztuženými skelnými vlákny a uzamykatelným univerzálním upevněním.

Oválná trouba 11 x 5 cm s elektrostaticky nanášenou práškovou barvou

Ocelová lana pro letadla o průměru 4,8 mm a hmotnosti vyšší než 1133 kg

20 nezávislých výškových nastavení a polohování lana o 180°

Stohy o hmotnosti 2 x 72,5 kg

Rukojeti a úchyty z pěnové pryže s vysokou hustotou

Vstřikované konce a patky s vysokou hustotou

Dvoupolohová výsuvná tyč

Ideální pro domácí i komerční použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací stroje
Záruka: Doživotní záruka na rám, 2 roky na vše ostatní
Hmotnost: 180 kg
Zaměření tréninku: Silový trénink
Značka: Body Solid

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.