Body Solid Fusion 600, domácí posilovací multivěž

Body-Solid je celosvětově uznávaná značka jako jeden z lídrů v oblasti domácích posiloven. Posilovací zařízení splňuje nejvyšší technické standardy a je držitelem několika nadnárodních patentů, například biangulárního systému.
Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: 3010802/F600-2
73 390 Kč –10 % 65 990 Kč
Body Solid Fusion 600, domácí posilovací multivěž
Body Solid Fusion 600, domácí posilovací multivěž
73 390 Kč –10 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Body Solid Fusion 600

Body-Solid je celosvětově uznávaná značka jako jeden z lídrů v oblasti domácích posiloven. Posilovací zařízení splňuje nejvyšší technické standardy a je držitelem několika nadnárodních patentů, například biangulárního systému.

Body Solid je navržen tak, aby splňoval širokou škálu požadavků náročných spotřebitelů, jako jsou kompaktní rozměry a účinnost.

Čím je Multiveja FUSION 600 výjimečná pro domácí trénink?

Body - Solid disponuje revolučním systémem Bi - Angular, který vytváří o 25 % více interakcí pro práci svalů, což přináší lepší výsledky, svalovou sílu a hustotu svalů.4 pozice pro tlačení a tahání ramen s ergonomicky navrženými nastavitelnými rukojeťmi vám dávají mnohem větší volnost v rozsahu pohybu.

Předkopávání a roznožování s rotujícími válci, které poskytují plný rozsah pohybu a umožňují cítit práci kvadricepsů a hamstringů v celém rozsahu pohybu.

Pneumatické teleskopické sedadlo a teleskopická záda poskytují pohodlí a možnost nastavení pro všechny uživatele.

Kabelové příslušenství a upevňovací body umožňují nastavit zařízení individuálně jedinečně podle vašich osobních cílů a rutin.

Posilovací stroje Body - Solid jsou vyrobeny z nejlepších dostupných materiálů a jejich součásti mají nejvyšší kvalitu a odolnost.

Místo standardních dvoustranných svarů používáme silnější čtyřstranné odolné sváry

Exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, mimořádně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru.

Kladky a kabely jsou vyztuženy skelnými vlákny, nylonové kladky jsou přesně přizpůsobeny průměru našich kabelů a otáčení zajišťují kuličková ložiska, která nikdy nepotřebují údržbu a poskytují dlouhou životnost a výkon bez tření.

Co je součástí balení Multivěže FUSION 600:

4 balení závaží, balení dílů vybavení, šrouby, matice, adaptéry, tréninková karta 

celková hmotnost je 312 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací stroje
Záruka: Doživotní záruka na rám, 2 roky na vše ostatní
Hmotnost: 312 kg
Zaměření tréninku: Silový trénink
Značka: Body Solid
Doplňující info: Body Solid F-600 je dokonalým domácim fitness zariadením s extrémnou variabilitou cvikov.
Barva: farba posilňovacieho zariadenia ako na obrázku
Rozměry ve složeném stavu (dxšxv): 183 x 132 x 210 cm
Hmotnost závaží: 95

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.