Body Solid G10B Bi-angular Gym, multifunkční posilovací věž

Body Solid G10B je fitness věž, která splní všechny vaše požadavky!
Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: 4440901/G10B
125 000 Kč –20 % 99 999 Kč
Body Solid G10B Bi-angular Gym, multifunkční posilovací věž
Body Solid G10B Bi-angular Gym, multifunkční posilovací věž
Akce Novinka
125 000 Kč –20 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Domácí nebo klubová posilovna? Žádný problém!

Díky posilovacím ramenům s Bi-Angular technologií budete mít optimální rozsah pohybu se zátěží působící ze dvou úhlů. Tato plynulá zátěž zlepšuje zapojení svalů až o 25 %, protože nenechává hrudním svalům žádný prostor pro úlevu. Budete mít pocit, jako byste cvičili s volnými váhami!

S posilovacími rameny můžete trénovat tlaky na hrudník i ramena.K dispozici jsou také speciální motýlí ramena, horní a dolní kladky s možností připojení kotníkového adaptéru a v neposlední řadě nástavce pro předkopávání i zakopávání.

Součástí konstrukce jsou 2 samostatné sady cihel, každá o celkové hmotnosti 95 kg. Proto mohou na stroji cvičit dvě osoby najednou.

Technické detaily

2 nezávislé sady závaží, takže na stroji mohou cvičit 2 osoby současně. Posilování paží pomocí technologie Bi-Angular, která zvyšuje účinnost cvičení o více než 25 %. systém high-tech ložisek pro co nejplynulejší pohyb při každém cviku. Nastavitelný rozsah motýlkových posilovacích ramen podle potřeb uživatele. posuvné sedadlo pro rychlé a snadné nastavení do správné polohy. silné polstrování DuraFirm pro absolutní pohodlí při cvičení. vysoce kvalitní ocelová lana. Součástí balení je příslušenství: adaptér na horní kladku (lat bar), adaptér na spodní kladku (otočná rovná tyč), kotníkový popruh, popruh na posilování břicha/tricepsů.

Hmotnost: 421,4 kg. hmotnost závaží: 2x 95 kg (210 lb). rozměry: 182,8 cm x 249 cm x 213 cm. rozměry potřebné pro cvičení: 186 cm x 302 cm x 213 cm. Rozměry balení: 5 krabic - 1 ks 121 x 63,6 x 21,8 cm 1 ks 80,5 x 53 x 21,7 cm 1 ks 74,5 x 51 x 35,8 cm 1 ks 197,6 x 24,2 x 30 cm 1 ks 92,7 x 77,6 x 24,5 cm + závaží. Kategorie: S (EN 957) pro lehké komerční použití (hotely, kluby, menší tělocvičny).

Tréninkové pozice na posilovací věži G10B

  • buterfly (pec deck)
  • reverse fly (obrátený pec deck)
  • chest press (tlaky na prsia)
  • horizontálny bench press ()
  • shoulder press (tlaky na ramená)
  • posilňovanie brušných svalov
  • sťahovanie hornej kladky
  • priťahovanie spodnej kladky / veslovanie
  • zakopávanie
  • predkopávanie

Technické parametry posilovací věže Body Solid G10B

Maximálna nosnosť 160 kg
Hmotnosť 421 kg
Maximálna výška cvičencabez obmedzenia
Typ závažiaTehličky
Horná kladkaáno
Maximálna hmotnosť závažia95 kg
Bench lavičkaáno
Spodná kladkaáno
Predkopávanieáno
Zakopávanieáno
Rozpažovanie Pec-Flyáno
Butterfly s oporou hrudníkaáno
Sťahovanie kladky (hornej)áno
Príťahy kladky (spodné)áno
Prítahy v sede s oporou hrudníkaáno
Tlaky na prsia v sedeáno
Tlaky na tricepsáno
Biceps na kladke - voľnýáno
Biceps na kladke - s oporounie
Triceps na kladkeáno
Zhyby na hrazdenie
Hrazdanie
Zdvíhanie nôh na hrazdenie
Rozpažovanie/upažovanie (ramená)áno
Roznožovanie/unožovanie (stehná)áno
Sťahovanie lana (brušné svalstvo)áno

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací stroje
Záruka: Doživotní záruka na rám, 2 roky na vše ostatní
Hmotnost: 425 kg
Zaměření tréninku: Silový trénink
Značka: Body Solid
Třída použití a přesnost: H/C
Hmotnost závaží: 2 x 95
Materiál: oceľ, durafirm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.