Body Solid GPR370, multipressový stojan pro dřepy a tlaky

Multipress Body Solid je dřepovací a tlakový stojan s nosností 450 kg. Na tomto skvělém stojanu se 14 pozicemi můžete trénovat s více než 450 kg.
Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: 3010806/GPR370
17 550 Kč –5 % 16 640 Kč
Body Solid GPR370, multipressový stojan pro dřepy a tlaky
Body Solid GPR370, multipressový stojan pro dřepy a tlaky
17 550 Kč –5 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Body Solid GPR370, multipressový stojan na dřepy a tlaky

Multipress Body Solid je dřepovací a tlakový stojan s nosností 450 kg. Na tomto skvělém stojanu se 14 pozicemi můžete trénovat s více než 450 kg. Dřepy a bench press můžete provádět s bezpečnostními podpěrnými stojany, takže vám vůbec nepřekážejí. Velké ocelové bezpečnostní zámky vám pomohou více chránit vaše tělo před zraněním. Pevné ocelové zarážky udrží půl tuny.

Stojany mají mírný sklon, který zlepšuje manipulaci s nákladem a jeho uložení zpět do nosiče.

Vynikající také pro těžké mrtvé tahy z vyšší polohy - použijte nejnižší bezpečnostní zarážku.

ROZMĚRY Hmotnost výrobku: 140lb/63,50kg šířka  | délka  | výškaRozměry výrobku: 1 625,60mm  | 1 143,00mm  | 1 879,60mmšířka  | délka  | výškaRozměry balení: 180,09mm  | 1 670.05mm  | 139,95mmobjem  | čistá hmotnost  | celková hmotnost0,04 m3  | 28,99kg  | 30,39kgšířka  | délka  | výškaBalení 2 - rozměry:  320,04mm  | 1 329.94mm  | 169,93 mmobjem  | čistá hmotnost  | celková hmotnost0,07 m3  | 34,58 kg  | 36,74 kg

Další výhody multipressu Body Solid 

  • Stabilita a pevnosť stojanu
  • Odolnosť použitých materiálov
  • Funkčnosť a dômyselnosť zhotovenia stojanu
  • 4 skladovacie miesta s olympijským rozmerom pre rýchly a jednoduchý prístup a zároveň pre zachovanie organizovaného priestoru pre cvičenie.
  • Vynikajúce spracovanie - ako pri 3x drahších stojanoch! S radosťou ho môžeme len odporučiť! Vynikajúca kombinácia: tento stojan + lavička GFID-31:

Vynikající bezpečnostní zarážky pro dřepy a kliky

VIDEO 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stojany na činky
Záruka: Doživotní záruka na rám, 2 roky na vše ostatní
Hmotnost: 64 kg
Zaměření tréninku: Silový trénink
Značka: Body Solid
Doplňující info: Vynikajúci multifunkčný stojan na drepy a tlaky - GPR 370
Počet dávek v balení: Jeden multifunkčný stojan na drepy a tlaky v balení - 2 balíky / BALENIE NEOBSAHUJE KOTÚČE A OSKU
Barva: Farba stojanu ako na obrázku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.