Body Solid Indoor Exercise Bike ESB150 cyklotrenažér

ESB250 je navržen tak, aby fungoval jako silniční kolo, a je určen pro vaše domácí nebo těžké skupinové zázemí.

Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: /ESB150
29 190 Kč
Body Solid Indoor Exercise Bike ESB150 cyklotrenažér

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Body Solid Indoor Exercise Bike ESB150 cyklotrenažér

 

Kolo Endurance Recumbent Bike ESB150 poskytuje výhody a pocit z jízdy na silničním kole v pohodlí domova. Od řídítek a podložky sedadla až po kliky a pedály, ESB150 vypadá a působí jako prvotřídní silniční kolo.

Uzavřené ložiskové body otáčení a řemenový pohon s klínovými drážkami poskytují tichou a plynulou jízdu, zatímco brzdový systém se dvěma plstěnými podložkami klade plynulý a konzistentní odpor i při těch nejnáročnějších trénincích.

Sedadlo a řidítka jsou nastavitelná vertikálně i horizontálně, což umožňuje dokonalé přizpůsobení téměř každé velikosti uživatele.

Interiérové ​​kolo ESB150 je ideální pro lehké komerční a domácí prostředí.

 • 40lb setrvačník (18,1kg)
 • Tichý a hladký řemenový pohon
 • Sedadlo a řídítka se nastavují vertikálně a horizontálně
 • Mikro nastavitelná řídítka a podložka sedáku
 • Utěsněné ložiskové body otáčení
 • Přepravní kolečka
 • Domácí záruka, 5 let na díly
 • Záruka pro snadné komerční využití, 2 roky na díly
 • 423 "D x 20" Š x 48 "V, 116,6 kg

 

Konstrukce rámu

Body-Solid ESB150 se vyznačuje odolným rámem vyrobeným z hrubých ocelových trubek s přesně opracovanými svarovými body.  Kolo je navrženo tak, aby vydrželo vysoce intenzivní spinové tréninky a dokonce splňovalo standardy komerčního klubu. Jeho přední vidlice je mírně zakřivená pro lepší pevnost.

Svislá trubka sedadla kola je spojena s hlavní rámovou trubkou malou vodorovnou tyčí, která může sloužit jako stoupací tyč, jako podpora při strečinku nebo při různých spinových trénincích, které vyžadují opakované našlapování a došlapování. z kola. Ne všechna spinová kola mají tuto funkci, což je docela plus.

Hlavní rám kola je vybaven antikorozním lakem odolným vůči třískám, černé barvy. Sloupek řídítek, sedlovka a setrvačník jsou pochromovány. Navzdory odolnosti povrchové úpravy proti rzi je kolo určeno pouze pro vnitřní použití. Pokud se používá nebo skladuje venku, vlhkost může nakonec korodovat jiné části, jako jsou šrouby a čepy.

Tento rotoped Body-Solid není extrémně velký posilovací stroj. Se všemi smontovanými díly to trvá cca. 43″L x 20″ (109 x 51 cm) podlahové plochy. Doporučená plocha použití je 72″ D x 36″ W (183 x 92 cm).

Přestože to není příliš velká jednotka, je poměrně těžká. Jeho čistá hmotnost je cca. 117 lbs (53 kg), což je podstatně více než hmotnost průměrného horského kola (cca 3krát více). Veškerá tato hmotnost hraje důležitou roli v jeho stabilitě. Jednotka však není příliš náročná na přemístění, jelikož její přední základna je vybavena dvěma velkými koly.

V neposlední řadě se v základech kola nacházejí velké stabilizátory. Všechny jsou nastavitelné, což znamená, že kolo můžete dokonale vyrovnat na jakémkoli typu podlahy. Jsou také vybaveny velkými gumovými podložkami, které poskytují vynikající přilnavost k podlaze.

Sedák a řidítka

Sálové cyklistické kolo Endurance ESB150 je dodáváno s prémiovým spinovým sedlem, které má v zadní části extra odpružení  a podélnou drážku pro extra proudění vzduchu pod uživatelem. Její vrchní část je dvojitě prošitá a vyztužená panely ze syntetického materiálu. Má také standardní design, což znamená, že v případě potřeby za něj snadno naleznete náhradu.

Sedátko je nastavitelné ve čtyřech směrech (vpředu, vzadu, nahoru, dolů). V případě potřeby umožňuje také trochu naklánění dopředu a dozadu. Jeho horizontální šoupátko nabízí několik palců nastavení, zatímco jeho svislá seřizovací lišta má několik pozic nastavení. Proto se na kolo vejdou uživatelé s velikostí od 5'0″ do 6'5″ (153 – 196 cm).

Řídítka kola jsou stejně jako sedátko nastavitelná ve čtyřech směrech. Jeho svislá seřizovací lišta nabízí 5 poloh, zatímco jeho horizontální posuvník nabízí cca. stejný rozsah nastavení jako sedadlo. Řídítka mají design s více úchopy, s dlouhou, smyčkovou aero tyčí uprostřed. Je plně pokryta vrstvou pryžového pěnového materiálu, který poskytuje bezpečné uchopení a optimální pohodlí.

Odporový systém

Halový cyklistický trenažér Body-Solid ESB150 je vybaven standardní třmenovou brzdou vybavenou dvěma bočními plstěnými podložkami  a připojenou k napínacímu kolečku na vrchu hlavní trubky rámu. Odporový systém je manuální. Kolo tedy nemusíte připojovat ke zdroji energie. Chcete-li nastavit odpor, jednoduše otočíte kolečkem napětí, což umožňuje brzdě přidat nebo snížit tření.

Na voliči napětí nejsou specifikována žádná nastavení napětí ani „kliknutí“. Jednoduše jej utahujete, dokud nevytvoří přiměřený odpor pro váš trénink. Obecně můžete brzdu utáhnout až do bodu, kdy sotva šlápnete do pedálů.

Malá páka je připevněna k napínacímu kolečku a funguje jako nouzová brzda. Stisknutím páky dolů se brzda okamžitě utáhne při maximálním zastavení setrvačníku. To může být nutné, protože setrvačník se ještě chvíli otáčí poté, co přestanete šlapat do pedálů, a poskytuje konzistentní dynamiku.

Systém pohonu

Tento rotoped Body-Solid využívá systém řemenového pohonu; integruje odolný klínový řemen s  krytem ABS. Jelikož se jedná o systém řemenového pohonu, přichází s řadou výhod. Za prvé, pohyb pedálů je docela hladký, protože řemen generuje méně vibrací než řetěz. Pohyb pedálů je velmi tichý a navíc nevyžaduje žádné mazání.

Jak jsme již zmínili výše, setrvačník kola je navržen pro konzistentní hybnost. Váží 40 liber (18,1 kg) a má obvodovou váhu, díky čemuž poskytuje agresivní setrvačnost a plynulý pohyb pedálů. Je to také obousměrné. Proto, pokud chcete, můžete šlapat dozadu, abyste si zpestřili trénink.

Kolo je vybaveno robustní 3-dílnou klikou, která je navržena tak, aby udržela celou váhu uživatele. Jinými slovy, i když se blížíte k maximální podporované hmotnosti (135 kg), stále byste měli být schopni šlapat ve stoje.

Přiložené pedály jsou vyrobeny z kovové slitiny. Nemají SPD prvky pro spinovou obuv, ale mají špičky. Jejich vlákna jsou však standardní, takže je-li tomu tak, můžete je snadno nahradit.

Montáž a údržba

Jádro kola se dodává předem smontované. Proto je třeba připevnit pouze základní tyče, sedátko, řídítka a pedály. Nemělo by to trvat déle než 20-30 minut. Všechny potřebné schémata a pokyny k montáži jsou zahrnuty v příručce. Součástí je také základní sada nástrojů.

Údržba nevyžaduje mnoho. Doporučuje se pouze pravidelně kontrolovat uvolněné šrouby a díly a v případě potřeby je znovu dotáhnout, abyste předešli nehodám.

Pozitiva

 • Robustní rám – může podporovat uživatele až do 135 kg;
 • Malé rozměry v porovnání s jinými fitness zařízeními;
 • Přepravní kola;
 • Nastavitelné stabilizátory;
 • Zvyšovací tyč mezi tyčí sedáku a tyčí hlavní trubky;
 • 4-cestná nastavitelná, více úchopová řídítka;
 • 4-směrově nastavitelné sedadlo;
 • Prémiové sedlo se zadním odpružením a podélnou drážkou pro extra proudění vzduchu;
 • Hladký a téměř tichý pohon, díky čemuž je kolo ideální pro použití v bytě;
 • Setrvačník o hmotnosti 40 liber, setrvačností vylepšený a obousměrný;
 • Odolnost proti tření, která v podstatě nabízí napětí až do bodu, ve kterém sotva můžete pedálovat;
 • Pedály z odolné kovové slitiny se špičkou;
 • Včetně držáku na láhve;
 • Jednoduchá montáž;
 • Vyžaduje malou údržbu.

Nevýhody

 • Žádný fitness metr.

Shrnutí

Body-Solid Endurance ESB150 je lehký komerční halový cyklistický trenažér s odolným rámem, který unese uživatele až do hmotnosti 135 kg. Je vybaven standardním systémem odporu tření třmenu, setrvačníkem se setrvačností 18kg a nabízí vynikající mikro nastavitelnost sedáku. Je to vynikající halový trenažér pro uživatele všech úrovní, ideální pro střední až intenzivní kardio trénink, intervalový trénink, rozvoj vytrvalosti a hubnutí. A nakonec nabízí skvělou kvalitu a hodnotu za svoji cenu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spinningová kola
Hmotnost: 49 kg
Zaměření tréninku: Kardio
Značka: Body Solid

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.