Body Solid Olympijská činka 160kg

 Olympijská činka 160 kg je velká činka pro cvičení s olympijskou zátěží. Činka, která nechybí v žádném fitku.

Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: BSDSADA160/
23 790 Kč –15 % 19 990 Kč
Body Solid Olympijská činka 160kg
body solid olympijska cinka 160kg
Akce
23 790 Kč –15 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

 

Olympijská činka 160 kg Body Solid je velká činka pro cvičení s Olympijskou zátěží. Činka, která nechybí v žádném fitku! Tyto olympijské činky najdete ve fitkách po celém slovensku, kromě toho jsou i naším vývozním artiklem. Osky každé této olympijské činky jsou standardně testovány na statickou i dynamickou zátěž - 680 kg.

Pokud se vám jedná o rovnoměrný rozvoj síly pravé i levé strany pohybového aparátu, doporučujeme začít právě s olympijskou činkou. Cvičení s velkou činkou zajišťuje rovnoměrné zatížení páteře, rovnoměrné rozložení zátěže, ať už při dřepech, tlacích nebo mrtvých tazích. Velká činka by měla být základní pomůckou pro začínající. Po zvládnutí cvičení obouručně se setem olympijské činky (menší hmotnosti) můžete přejít na jednostranné, speciální cvičení, cviky.

 

Parametry olympijské činky Body Solid:

 • délka osy 220 cm
 • průměr osy - úchop - 28 mm
 • průměr osy pro nakládání kotoučů 50 mm
 • otvor kotoučů 50-51 mm (zabezpečená snadná manipulace)
 • od 5 kg olympijského kotouče otvory pro snadné nošení
 • klasické otočné nakládací konce osy
 • vroubkování originální olympijské
 •  celková sada 160 kg

 

Kotouče olympijské činky:

 • 60% kaučuk
 • odolný s dlouhou životností
 • nepáchnoucí materiál
 • nechladí
 • bezpečný materiál – při pádu kotouče na podlahu, případně na končetinu nezpůsobí škody jako kovový olympijský kotouč.

Velikosti kotoučů a olympijské osy v balení:

 • Oska 20 kg 1x, 220 cm, průměr na kotouče 50 mm
 • 25 kg x 2
 • 20 kg x 2
 • 15 kg x 2
 • 10 kg x 2
 • zarážky

Na olympijskou činku se těší každý začínající cvičenec, sportovec, atlet i rekreačně trénující. Konečně zvedat něco velkého! Někteří výrobci posilují tento EGO pocit i tím, že všechny kotouče vyrábějí v největší velikosti, které jsou vymezeny pouze jejich tloušťkou. My vám nabízíme velmi kvalitní olympijskou činku, jejíž kotouče jsou standardních rozměrů a jedné barvy, a to černé.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obouruční činky
Hmotnost: 160 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.