Body Solid Open Trap Bar OTB100

Olympijská osa Open Trap Bar OTB100 značky Body Solid pro kotouče o průměru 50 mm.

Až do 450kg!

Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: /OTB100
7 999 Kč
Body Solid Open Trap Bar OTB100
body solid open trap bar otb100 osa na mrtve tahy 10
Novinka

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Body-Solid Tools OTB100 Open Trap Bar je revoluční nástroj, který nabízí široký průchozí design a dvojité vysoké a nízké umístění rukojeti.  OTB100 Open Trap Bar dělá mrtvé tahy, krčení rameny, výpady, dřepy na jedné noze, farmářské tahy a mnohé další skvělé pohyby dostupnější a efektivnější než kdykoli předtím.

Dvojité vysoké a nízké rukojeti OTB100 Open Trap Bar jsou ergonomické se středním vroubkováním, které nabízejí stabilitu, rovnováhu a bezpečnost během intenzivních zdvihů.  Díky svému inovativnímu designu je OTB100 Open Trap Bar také vestavěným zvedákem tyče, který zvedá rukávy závaží nad zem, čímž usnadňuje nakládání a vykládání závaží.

Trny OTB100 o délce 41,3 cm jsou navrženy tak, aby se do nich vešla olympijská závaží o průměru otvorů 50 mm a osa má robustní nosnost 450 kg.

Proč si vybrat Body Solid Open Trap Bar OTB100:

  • 41,3 cm dlouhé nakládací trny
  • vroubkované rukojeti
  • zátěž je centrována oproti klasické osce
  • perfektní procvičení trapézů a ramen s přítahy
  • používá se zejména pro romanian deadlifts a legged deadlifts
  • váha 30,4 kg
  • 1000 lbs./450kg Kapacita
  • 25,50 mm Průměr osy rukojeti
  • Svařovaný "límec"
  • D 66 x Š 185,4 x V 19 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Osky na činky
Hmotnost: 30 kg
Zaměření tréninku: Silový trénink
Značka: Body Solid
Rozměry: (dxšxh): 66 x 185,4 x 19 cm
Nosnost: 450kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.