Body Solid Premium Functional Training Center GFT100, posilovací stanice

Kladková stanice Body-Solid GFT100 je všestranný, spolehlivý a prostorově úsporný funkční posilovací stroj pro domácí i klubové posilovny a fitness zařízení.
Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: 4440063/GFT100
74 900 Kč –12 % 65 900 Kč
Body Solid Premium Functional Training Center GFT100, posilovací stanice
Body Solid Premium Functional Training Center GFT100, posilovací stanice
74 900 Kč –12 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Funkční trenažér GFT100 je navržen se dvěma 160kilovými závažími a lze jej rozšířit na dvě 210kilová nebo dvě 310kilová závaží. Volitelné kryty zátěžových zásobníků vypadají skvěle a poskytují další vrstvu bezpečnosti.

Konstrukce se dvěma závažími umožňuje izolované boční pohyby a vyvážený trénink. Posilovací stroj Body-Solid GFT100 má poměr zásobníku a odporu 1:2, což umožňuje menší postupné úpravy zátěže a úžasný rozsah pohybu. Provádějte výpady, výpady, dřepy, švihy, shyby, extenze, kliky, dřepy a mnoho dalšího. Přidejte volitelnou lavičku Body-Solid nebo stabilizační míč pro ještě větší rozmanitost cvičení.

Funkční trenažér GFT100 je vyroben z vysoce odolné 11mm oceli o rozměrech 2" x 3" s černou práškovou povrchovou úpravou a dokonale se hodí do každého moderního tréninkového prostoru. A co je nejlepší, trenažér GFT100 využívá prostorově úsporný design, který maximalizuje každý centimetr podlahové plochy.

Plně nastavitelné otočné kladky poskytují naprostou volnost při cvičení a přiložené nástavce (hliníkové třmeny, tricepsové lano, pás na bradu a dip a dvojitá otočná tyč) poskytují uživatelům téměř neomezený počet možností cvičení. Díky přiloženému stojanu na příslušenství můžete každý z těchto předmětů uložit a udržovat svůj cvičební prostor čistý a organizovaný.

Integrovaná tyč na zvedání brady nabízí další všestrannost funkčního trenažéru Body-Solid GFT100, která uživatelům umožňuje provádět zvedání brady, přítahy, zvedání nohou a další.

Dva zásobníky na 160 liber (s možností rozšíření na dva zásobníky na 210 liber nebo dva zásobníky na 310 liber)

Poměr zatížení 1:2

2" x 3", 11 mm silná ocelová konstrukce

Dvě plně nastavitelné otočné kladky

Integrované tyče

Prostorově úsporný design

Rozměry: 45,1" D x 64" Š x 83" V

Hmotnost výrobku: 632,5 lbs. (287 kg)

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací stroje
Záruka: Doživotní záruka na rám, 2 roky na vše ostatní
Hmotnost: 287 kg
Zaměření tréninku: Silový trénink
Značka: Body Solid
Doplňující info: Dvě plně nastavitelné otočné kladky Integrované tyče Prostorově úsporný design
Rozměry (dxšxv): 45,1 "D x 64 "Š x 83 "V
Hmotnost závaží: 2x 75
Materiál: Ocelová konstrukce s rozměri 2" x 3" a hrúbkou 11 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.