Body Solid Premium Multistation G9S, posilovací multifunkční stanice

Posilovací stroj Body Solid G9S je vybaven multifunkčním ramenem pro bench press, tlak na záda, tlak na ramena a tlak na hrudník. Dokonalé polstrování zajišťuje příjemný pocit i při maximální zátěži.
Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: 4440023/G9S
118 900 Kč –15 % 99 900 Kč
Body Solid Premium Multistation G9S, posilovací multifunkční stanice
Body Solid Premium Multistation G9S, posilovací multifunkční stanice
Akce
118 900 Kč –15 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Perfect Pec™ s plně nastavitelným rozsahem pohybu umožňuje uživatelům dosáhnout kvalitnějšího tréninku a rychlejšího růstu svalů.

Modul Legg press je poháněn poměrem 2:1, což mu umožňuje vyvinout odpor až 190 kg.

Zátěžová věž BODY SOLID G9S obsahuje 2 zátěžové sloupce, každý o hmotnosti až 95 kg.

Tradiční modul pro bench press je biomechanicky navržen pro maximální koncentraci.

Optimální polohování a přesný pohyb pro posilování hrudníku, ramen a nohou zaručuje ložiskový systém Smooth Glide s biomechanicky přesným orientačním bodem

Integrovaný posilovač nohou CAM zajišťuje rovnoměrné zatížení po celou dobu pohybu

Perfect Pec™ nabízí plně nastavitelný rozsah pohybu

Teleskopické plynem nastavitelné sedadlo pro rychlé a přesné nastavení do požadované výšky

Nosnost 2x95 kg

Prémiové polstrování DuraFirm™, poskytuje maximální pohodlí při maximální životnosti

Ocelová lana letecké třídy s nosností až 1000 kg, obalená ochranným plastem

Nárazuvzdorné kladky vyztužené skelnými vlákny s ložisky

elektrostaticky nanášený práškový lak odolný proti poškrábání

Ze zkušenosti víme, jak obtížné je být posledním prodejním článkem, který je závislý na schopnostech svých dodavatelů. Často jsme museli klienty zklamat a rozhodně jsme z toho neměli radost. Proto jsme se rozhodli odebírat zboží přímo od zahraničních výrobců. Přesvědčili jsme je o upřímnosti našeho zájmu a dnes jsme výhradními distributory několika světových značek na Slovensku. To je i případ značky BODY-SOLID V praxi to znamená, že s největší pravděpodobností všechny výrobky této značky prodávané na Slovensku prošly našima rukama. Nemusíte tedy zbytečně obcházet několik prodejců, ale můžete jít přímo ke zdroji.

Technické parametry:

Možnosť doplnenia závažínie
Hmotnosť závaží v balení2x95 kg
Maximálny odpor pri cvičení190 kg pri leg presse.
Výška213 cm
Šírka193 cm
Dĺžka226 cm
Nastavenie opierkyáno
Nastavenie sedadlaáno
Minimálny počet cvikov50
Nastaviteľný pec deck a butterflyáno
Kladky osadené ložiskamiáno
Celkový rozmer226 x 193 x 213 cm
Nosnosť produktu150 kg
Hmotnosť441 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací stroje
Záruka: Doživotní záruka na rám, 2 roky na vše ostatní
Hmotnost: 440 kg
Zaměření tréninku: Silový trénink
Značka: Body Solid

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.