Body Solid Smith Machine - Multipresní cvičební stroj PowerLine PSM 144

Multipress má 14 uzamykatelných poloh pro nastavení amplitudy pohybu, které vás udrží na hranici maximální zátěže při dřepu, mrtvém tahu, zdvihu, tlaku ve stoje a dalších činnostech.

Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 3010907/PSM144X
15 090 Kč
Body Solid Smith Machine - Multipresní cvičební stroj PowerLine PSM 144

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Smith's Body Solid Machine - PowerLine PSM 144 Exercise Multipress

PowerLine Smith Machine je skutečná posilovací stanice, která je často napodobována, ale nikdy ne napodobena. Jedná se o důmyslnou kombinaci síly a odolnosti volné váhy v kombinaci s bezpečností a ovládáním stroje. Multipress využívá čtyři 2" x2" odolné ocelové sloupy podpírající patentovaný posuvný systém Super Glide.

Řada POWERLine je sestavena z klubových standardů za velmi příznivou cenu. Kombinuje kvalitu a cenovou dostupnost.

Multipress má 14 uzamykatelných poloh pro nastavení amplitudy pohybu, které vás udrží na hranici maximální zátěže při dřepu, mrtvém tahu, zdvihu, tlaku ve stoje a dalších činnostech.

Nastavení dolního limitu je skvělým pomocníkem při dřepech a klicích, když se snažíte dosáhnout maxima. Zároveň máte k dispozici bezpečnostní pojistku pro případ, že byste při cvičení povolili svalovou sílu.

Cvičební třmen je standardní velikosti 25,5 mm, olympijský třmen není součástí balení.

Do vašeho stroje se tedy hodí jak "domácí", tak "profesionální" sady nožů.

Lehké tření zajišťují vysoce leštěné chromované vodicí rámy, na které je náprava připevněna pomocí nylonových pouzder Super Glide.

Dalším bezpečnostním prvkem stroje je systém Safety Spotter Catch s dvojitým zámkem. Ten zabraňuje pádu činky v nezvládnuté situaci. Stačí pouhé otočení činky o 15 stupňů.

Co můžete na tomto počítači dělat?

 • Brucho
 • Biceps
 • Lýtka
 • Ramená
 • Hamstringy – zadná časť stehien
 • Chrbtové svaly
 • Svaly hrudníka
 • Kvadricepsy – štvorhlavý sval stehna
 •  Trapézy
 • Deltoidy
 • Triceps

Sada disků není součástí dodávky.

UPOZORNĚNÍ

Před instalací a používáním zařízení si pečlivě přečtěte bezpečnostní informace a pokyny v návodu. Společnost FIT PLUS, spol. s. r. o. neodpovídá za škody způsobené nesprávnou manipulací nebo nedodržením bezpečnostních zásad.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stojany na činky
Hmotnost: 50 kg
Zaměření tréninku: Silový trénink
Značka: Body Solid
Doplňující info: Robustný rám zabezpečujúci stabilitu multipressu v domácich podmienkach
Barva: Ako na obrázku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.