Body Solid Weighted West BSTWV40 18 kg, nastavitelná zátěžová vesta

Prémiové tkaniny zajišťují pohodlné nošení, zatímco závaží na pytle s pískem poskytují flexibilní možnost zátěže, která se dokonale přizpůsobí vašemu tělu.
Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: 5010940/BSTWV40
3 895,50 Kč
Body Solid Weighted West BSTWV40 18 kg, nastavitelná zátěžová vesta

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Body Solid Weighted West BSTWV40 18 kg, nastavitelná zátěžová vesta

Posuňte svůj trénink na vyšší úroveň s prémiovými zátěžovými vestami Body-Solid.

Zátěžové vesty Body Solid jsou speciálně navrženy tak, aby vydržely i ty nejnáročnější tréninky, a mají odolné švy, které zajišťují dlouhou životnost. Jsou plně nastavitelné a umožňují přizpůsobit zátěž a odpor. Přizpůsobení vesty je jednoduché a snadné - přidejte nebo odeberte pytle s pískem z kapes ve vestě a získejte přesně takový trénink, jaký chcete.

Prémiové tkaniny zajišťují pohodlné nošení, zatímco závaží na pytle s pískem poskytují flexibilní možnost zátěže, která se dokonale přizpůsobí vašemu tělu.

Dva nastavitelné popruhy jsou širší než standardní závaží a mají odolné zapínání na suchý zip, které snižuje pohyb vesty během tréninku a umožňuje správné umístění závaží, což vede k optimálnímu těžišti bez omezení jakéhokoli pohybu.

Zátěžová vesta Body-Solid BSTWVP20 o váze 20 liber a BSTWVP40 o váze 40 liber jsou ideální pro mnoho trhů a fitness cílů, od sportovního tréninku, crossového/funkčního tréninku, rehabilitace a dalších.

Vesta s hmotností do 18 kg (40 liber)

Tato zátěžová vesta od společnosti Body Solid je tak dobrá, jak jen to jde, pokud potřebujete pouze 18 kg zátěže. S 10 kapsami vpředu a dalšími 10 kapsami vzadu, které vám umožní přidat zátěžové pytle s pískem, je to dobře vyvážená a dobře vyrobená vesta. Popruhy na suchý zip jsou bezpečné a účinně drží váhu rovnoměrně rozloženou a zároveň nabízejí univerzální řešení.

Rozsah pohybu při používání vesty Body Solid je velmi málo omezený a zátěž je přirozeně součástí vašeho těla díky dokonalému těžišti, které tato vesta poskytuje.

V přední části jsou háčky z nerezové oceli, které umožňují připevnění kabelů, takže je tato vesta ideální pro odporový trénink, ale i běh, jízdu na kole a CrossFit.

Zjistili jsme, že je to velmi pohodlná a schopná vesta, a jediné, co jsme chtěli, bylo, aby byla schopna nabídnout až 30 kg zátěže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zátěžové vesty
Hmotnost: 18 kg
Zaměření tréninku: Silový trénink
Značka: Body Solid

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.