Bodytrading Kettlebell KBPO20 20 kg, práškově lakovaný

Činky s práškovým povrchem Bodytrading jsou nezbytnou součástí každého posilovacího a kondičního zařízení. Jsou vyrobeny z jednoho kusu pevného železa, takže jsou ještě pevnější a odolnější.
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 4012116/KBPO20
2 278 Kč –4 % 2 180 Kč
Bodytrading Kettlebell KBPO20 20 kg, práškově lakovaný
Bodytrading Kettlebell KBPO20 20 kg, práškově lakovaný
2 278 Kč –4 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Bodytrading Kettlebell s práškovým povrchem, 20 kg, fialová (KBPO20)

Práškově lakované kettlebelly od společnosti Bodytrading jsou nezbytnou součástí každého posilovacího a kondičního zařízení. Jsou vyrobeny z jednoho kusu pevného železa, což vytváří ještě pevnější a robustnější kettlebell.

Díky barevně označeným kroužkům na rukojetích lze činky snadno identifikovat, rychle vyložit a připravit ke cvičení.Černá matná prášková barva, jednoznačně nejhezčí činka na trhu.

Rukojeti jsou opatřeny barevnými páskami pro snadnou identifikaci velikosti závaží v souladu s mezinárodními normami.

Obrobená široká plochá základna eliminuje kývání a poskytuje pevný základ pro práci na podlaze.

Povrchová úprava prvotřídním černým práškovým lakem bez nevzhledných prasklin a odštěpků.

Dostupné hmotnosti: 4/6/8/10/12/16/20/24/28/32/36/40/48 kg.

10 nejlepších cviků s kettlebellem pro začátečníky

1. Větrný mlýn s kettlebellem

2. Single leg kettlebell deadlift - mrtvý tah s kettlebellem na jedné noze

3. Kettlebell Swing - do pozice předpažení

4. High Pull - přítahy s kettlebellem k bradě

5. Strict Kettlebell Press - tlak s kettlebellem ve stoji jednoruč, bez dynamiky.

6. Kettlebell Halo - s kettlebellem kolem hlavy

7. Kettlebell Row - přítahy s kettlebellem

8. Kettlebell Goblet Squat - dřep s kettlebellem - držení číše

9. Kettlebell Push Press - dynamický tlak s kettlebellem z dřepu

10. Kettlebell Russian Twist  - překládání kettlebelle ze strany na stranu - lze cvičit i na lavičce na břicho.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kettlebelly
Hmotnost: 20 kg
Zaměření tréninku: Silový trénink, Kardio
Značka: Body Solid
Materiál: kovová liatina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.