Vítej v našem e-shopu!

MÁMA - Myslete na ni a hlavně nezapomeňte!

Nejcennější žena ve vašem životě si zaslouží to nejlepší. Den, kdy mnozí z nás obdarují svou maminku pěkným dárkem. Někdo pozve maminku na kávu a dobrý dort. Jiná jde na procházku a někdo se rozhodne, že jí uvaří oběd nebo upeče dort. Vitamíny, kolagen, zdravé potraviny nebo sportovní oblečení? Dopřejte své mamince to, co má nejraději. 

Beauty collagen na den matiek

*VpLab beauty Collagen je doplněk stravy s mořským kolagenem Verisol, který má viditelný účinek na pokožku, vlasy, nehty a pleť.

Máma a krása - ať září

Aby se vyhnula vráskám, aby měla silné lesklé vlasy, aby ji nebolely klouby a kosti nebo aby měla zdravé nehty. Pomoci může kolagen a několik složek, jako je kyselina hyaluronová, minerály jako zinek a hořčík, mastné kyseliny a vitamíny.

Maminka a pohyb každý den

Zdravá a aktivní maminka je to nejlepší, co můžete mít. Maminka, která vás při každé návštěvě ohromí nejen svou vitalitou a mrštností, ale i oblíbeným jídlem nebo jinými radostmi. Ale nejvíc se vám líbí její úsměv. Podpořte její vitalitu a pohyb.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Maminka a imunita - co je důležitější než zdraví?

Na Den matek ji můžete potěšit nejen vlídným slovem, květinami a pozorností, ale také něčím, co posílí její imunitu. Speciální produkty, které bude určitě používat, jsou:

Mladá maminka - aby měla lepší den.

Ještě jí po domě neběhají zlobiví kluci, ale už má za sebou první zkušenosti s rodičovstvím. Co potřebuje? Více energie, více času na sebe a někdy i na vypnutí. Nebo si dopřejte něco pěkného, nového na sebe. 

Babička a její laskavé ruce

Nejvíce vnímáme rozdíly ve vitalitě u babičky. Dopřejte jí přírodní látky, které zlepší její pocit pohodlí. Pokud užívá léky, bude se jí hodit přípravek na čištění jater. Pokud trpí pocitem únavy, pomůže jí přírodní adaptogen, jako je ženšen nebo ashwaganda. Pokud potřebuje pohyb a je v rekonvalescenci nebo po operaci, dopřejte jí například jízdní kolo s opěrkou zad. 

Hlavně nezapomenout! Den matek je jednou za rok, každého potěší pozornost.

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Cookies nám umožňují poskytovat lepší služby. Používáním / zobrazovaním webu vyjadřujete souhlas s používáním a uchovávaním cookies. Další informace).

Rozumím