Eliptický trenažér Nordictrack C 5.5

Na eliptickém trenažéru Nordictrack C5.5 můžete upravit nastavení tak, abyste dosáhli svých cílů. Pomocí jednoduchého nastavení můžete upravit délku kroku, výšku sklonu a také můžete ovládat odpor přímo z konzole orbitreku.
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 3030406/NTEVEL69818
31 990 Kč –20 % 25 549 Kč
Eliptický trenažér Nordictrack C 5.5
Eliptický trenažér Nordictrack C 5.5
Tip
31 990 Kč –20 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Eliptický trenažér NordicTrack C 5.5

Eliptický trenažér NORDICTRACK C5.5 se setrvačníkem v přední části stroje nabízí zákazníkům kombinaci kvalitní mechaniky a ergonomie rámu s nosností až 125 kg. Má pohodlně dlouhý krok 51 cm a rozteč běhounů 5 cm. Díky optimální ergonomii je zaručen pohodlný a správný pohyb pro drobné i vyšší postavy. Stabilní a pevná konstrukce spolu s kvalitními komponenty prodlužuje životnost stroje i při použití těžšími osobami a předurčuje model i pro pravidelný sportovní trénink. Díky kalibrovanému setrvačníkovému systému s celkovou hmotností 21 kg a moderní magnetické brzdě má NORDICTRACK C5.5 pohodlný, plynulý a zcela tichý chod i při větším zatížení.
Tento model je kompletně na ložiskách, v místě připojení pedálů k setrvačníku je pak dokonce umístěno vahadlové ložisko pro minimální poruchovost známé z drahých strojů. Trenažér NORDICTRACK C5.5 má elektronicky řízenou magnetickou brzdu, zátěž se nastavuje elektronicky v rozsahu 1-20. Nastavitelný sklon lze ručně ovládat v 5 polohách.
Oproti klasickým eliptickým trenažérům se setrvačníkem v přední části má výrazně menší nároky na prostor, výhodou je délka kroku a rozteč. Nabízí také přehledný a snadno ovladatelný počítač s multifunkčním barevným podsvíceným 5" LCD displejem a držákem na tablet, který se snadno ovládá a zobrazuje všechny běžné hodnoty, jako je čas, aktuální rychlost, ujetá vzdálenost, spálené kalorie a hodnota srdečního tepu (pomocí dlaňových senzorů nebo hrudního pásu BLUETOOTH). Trenažéry NORDICTRACK lze přes BLUETOOTH připojit k tabletu a používat tréninkovou aplikaci iFit, což vám umožní využívat zcela nové možnosti a zábavu při domácím tréninku! Tablet není součástí dodávky !

Výhody zařízení NordicTrack C 5.5

  • Optimální ergonomie - při konstrukci stroje byla zohledněna optimální ergonomie pohybu pro menší i vyšší postavy.Plynulý a tichý provoz - plynulý a pohodlný provoz stroje díky systému 21 kg setrvačníku v přední části stroje. Dostatečný rozsah zátěže - možnost elektronicky nastavitelné zátěže pro začátečníky i sportovně založené jedince. Kvalitní mechanické zpracování - robustní konstrukce rámu, osazení průmyslových ložisek ve všech pohyblivých částech stroje a kvalitní komponenty zaručují dlouhodobé bezproblémové používání stroje. Možnost připojení k tréninkové aplikaci iFit prostřednictvím tabletu Nastavení sklonu - tento model nabízí manuální nastavení sklonu ve třech polohách (0-10-20 stupňů) Nastavení délky kroku - díky manuálnímu nastavení sklonu běžeckého pásu v 5 polohách se automaticky mění i délka kroku v rozmezí 45-51 cm. Možnost připojení MP3 a vestavěné reproduktory - pro poslech hudby.

Nabídka programů NordicTrack C 5.5

Přehledný tréninkový počítač s podsvíceným displejem a držákem na tablet. Celkem 20 programů Přednastavené programy pro zvýšení kondice a spalování kalorií Možnost připojení tréninkové aplikace iFit a rozšíření nabídky programů prostřednictvím tabletu! Licence je určena pouze pro 1 osobu. Měřené údaje jsou čas, rychlost, vzdálenost, spotřeba (Kcal), puls atd., včetně zobrazení zátěže na displeji stroje Měření tepové frekvence probíhá pomocí ručního pulsu (dotykový senzor) nebo hrudního BLUETOOTH pásu, který není součástí balení, ale můžete si ho u nás zakoupit. Tablet není součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Eliptické trenažéry
Hmotnost: 93 kg
Zaměření tréninku: Kardio
Značka: NordicTrack
Nosnost: 125
Počet programů: 22
Vstup MP3: Áno
Kompatibilní s iFit Live: Áno
Měření pulsu: Áno
Hrudní pás: Nie
Rozměry (dxšxv): 180 x 65 x 179 cm
Odpor: 20 levelov
Délka kroku: 45 - 50 cm
Hmotnost setrvačníku: 8 kg
Integrovaný ventilátor: Nie
Použití: Domáce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka NordicTrack symbolizuje nejvyšší kategorii domácích fitness zařízení. Běžecké pásy, eliptické trenažéry a rotopedy získaly mnoho patentů. NordicTrack je symbolem pro sportovce a fitness nadšence, díky němuž se můžete "připravit na dobrodružství", ať už je jakékoliv.

Připravte se na dobrodružství.