Eliptický trenažér NordicTrack C7.5

Stylový crossový trenažér pro domácí prostředí se zabudovanými reproduktory
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 3030408/NTEVEL89818
29 080 Kč
Eliptický trenažér NordicTrack C7.5

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Eliptický trenažér NordicTrack C7.5

Crossový trenažér NORDICTRACK C7.5 s masivním setrvačníkem v přední části nabízí zákazníkům kombinaci kvalitní mechaniky a ergonomie rámu s zatížitelností až 125 kg. jako jeden z mála eliptických trenažérů umožňuje nastavení tvaru i délky kroku. Stroj má pohodlnou délku kroku 44 - 48 cm  (v závislosti na úhlu nášlapů) a rozteč nášlapů 5 cm. Díky optimální ergonomii je zaručen pohodlný a správný pohyb pro malé i vyšší postavy. Stabilní a pevná konstrukce spolu s kvalitními komponenty prodlužuje životnost stroje i při používání těžšími osobami a předurčuje model k pravidelnému sportovnímu tréninku.

Díky kalibrovanému systému setrvačníku s celkovou hmotností 22 kg  (setrvačník 9 kg)  a moderní magnetické brzdě je NORDICTRACK C7.5 pohodlný, plynulý a zcela tichý chod i při větším zatížení. Tento model je kompletně na ložiskách, v místě připojení pedálů ke setrvačníku je pak dokonce kyvné uspořádání ložisek pro minimální poruchovost známé z drahých strojů. Eliptický trenažér NORDICTRACK C7.5 má elektronicky řízenou Magnetickou odporovou brzdu SM , zátěž se nastavuje elektronicky v rozsahu 1-22. Nastavitelný sklon lze manuálně nastavit do 5 poloh. Ve srovnání s klasickými eliptickými trenažéry se setrvačníkem v přední části má výrazně menší nároky na prostor, výhodou je délka kroku a rozteč.

Eliptical nabízí přehledný a snadno použitelný počítač s multifunkčním barevným podsvíceným 5" LCD displejem a nastavitelným držákem na tablet nebo smartphone , který se snadno používá a zobrazuje všechny běžné hodnoty, jako je čas, aktuální rychlost, ujetá vzdálenost, spálené kalorie a srdeční tep (pomocí dlaňových snímačů nebo hrudního pásu BLUETOOTH).V nabídce programů nabízí celkem 26 přednastavených programů pro budování fyzické kondice, spalování kalorií atd.

Trenažéry NORDICTRACK lze také připojit přes BLUETOOTH k tabletu a používat aplikaci iFIT training , která vám umožní využívat zcela nové možnosti a zábavu v oblasti domácího tréninku!

Připojení k MP3 s vestavěnými reproduktory je další jedinečnou funkcí trenažéru NORDICTRACK C7.5. Nechte se během tréninku rozveselit svou oblíbenou hudbou. Díky tomuto příslušenství bude váš trénink mnohem pohodlnější, zejména při pravidelném každodenním tréninku. Tepovou frekvenci lze měřit pomocí dotykových snímačů tzv. ručního pulsu v rukojetích stroje , nebo díky integrovanému přijímači přes bluetooth hrudní pás , který není součástí nabídky, ale můžete si jej u nás zakoupit.

Součástí zařízení je také praktický držák na láhev s vodou a nastavitelný držák na tablet nebo telefon.Tablet není součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Eliptické trenažéry
Hmotnost: 84 kg
Značka: NordicTrack
Nosnost: 125
Počet programů: 26
Vstup MP3: Áno
Kompatibilní s iFit Live: Áno
Měření pulsu: Áno
Rozměry (dxšxv): 173 x 64 x 172 cm
Délka kroku: 48 cm
Hmotnost setrvačníku: 9
Integrovaný ventilátor: Áno
Použití: Domáce
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka NordicTrack symbolizuje nejvyšší kategorii domácích fitness zařízení. Běžecké pásy, eliptické trenažéry a rotopedy získaly mnoho patentů. NordicTrack je symbolem pro sportovce a fitness nadšence, díky němuž se můžete "připravit na dobrodružství", ať už je jakékoliv.

Připravte se na dobrodružství.