Eliptický trenažér Pro-Form HIIT Trainer H14

Kombinace eliptického trenažéru a stepperu v jednom
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 3030607/PFEL01420-INT
61 989,99 Kč
Eliptický trenažér Pro-Form HIIT Trainer H14

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Eliptický trenažér od známého amerického výrobce posilovacích strojů je jedinečný stroj kombinující všechny výhody eliptického trenažéru a stepperu.

Masivní rámová konstrukce má nosnost až 147 kg. Eliptical PRO-FORM Pro HIIT Trainer H14 má oproti klasickým crossovým trenažérům výhodu v tom, že má poloviční nároky na prostor a můžete na něm dokonale procvičit svaly celého těla a spálit maximum kalorií.

Stroj má těžký 25kg setrvačníkový systém  (hmotnost setrvačníku je 14 kg) pro hladký průběh tréninku a Tichý brzdný systém s magnetickým odporem s 26 elektronicky řízenými úrovněmi odporu.Délka kroku je 13 cm a výška 26 cm.Délka kroku je 13 cm a výška 26 cm.

Profi HIIT trenažér PRO-FORM H14 má jedinečnou ergonomii rámu, díky které tento trenažér nemá žádný dopad na vaše klouby. Častým požadavkem našich zákazníků je šetrnost kloubního aparátu a tento stroj vám ji plně zaručí díky propracovanému pohybu a úhlu nášlapů, díky kterému se vaše noha nikdy neodlepí od nášlapu. Během tréninku budete mít vždy maximální jistotu a stabilitu.

Počítač s 14" dotykovým displejem Smart HD se velmi snadno používá a zobrazuje všechny základní hodnoty, jako je čas, vzdálenost, rychlost, tepová frekvence atd. V nabídce programů nabízí celkem 26 přednastavených programů  pro budování kondice, spalování kalorií atd. Trenažér nabízí MP3 připojení a vybavený reproduktory , takže můžete sledovat své oblíbené pořady nebo poslouchat hudbu. 

Pohodlí a osvěžení při dlouhém, každodenním a pravidelném tréninku vám poskytne integrovaný ventilátor CoolAire™.Ventilátor jistě oceníte nejen v letních dnech, ale i při pokojové teplotě. V domě vás na rozdíl od běhu venku přirozeně neofoukne vítr.

Tepovou frekvenci lze měřit pomocí integrovaných dlaňových snímačů "GripPulse" , které jsou na rukojetích. Tepovou frekvenci lze měřit také pomocí hrudního pásu s připojením Bluetooth.

Trenažér PRO-FORM Pro HIIT Trainer H14 nabízí připojení k tréninkové aplikaci iFit , ke které si můžete zakoupit licenci. Tato aplikace je součástí nabídky softwaru pro rozšíření vašich tréninkových možností prostřednictvím systému GOOGLE MAPS. Získáte možnost rozšířit své tréninkové mapy, programy s profesionálními trenéry nebo motivační videa a tipy pro výživu! Díky aplikaci iFit můžete snadno soutěžit se svými přáteli a porovnávat své tréninkové výsledky. 

Displej obsahuje aplikaci iFit pro cvičení, kterou lze přes bluetooth spárovat s tabletem a rozšířit tak nabídku programů. Tablet není součástí balení. 

Školící aplikace jsou produktem třetí strany, proto doporučujeme nejprve vyzkoušet, zda je váš tablet nebo telefon s danou aplikací kompatibilní.Pokud aplikace s vaším zařízením nefunguje nebo obsahuje chyby, jsme připraveni vám pomoci (nemůžeme však zaručit funkčnost aplikace na vašem zařízení a neneseme za ni odpovědnost).

Program HIIT je v současné době velmi populární vysokointenzivní intervalový trénink (HIIT). HIIT je zkratka pro vysokointenzivní intervalový trénink , což v praxi znamená, že provádíme vysoce intenzivní interval (80 % max.  Stručně řečeno, za daný časový úsek se snažíte ze sebe dostat maximum v určitých časových intervalech. Díky tomuto systému efektivně sledujete svou tepovou frekvenci a spalujete maximum kalorií v co nejkratším čase.
Tablet není součástí balení..

Doplňkové parametry

Kategorie: Eliptické trenažéry
Hmotnost: 102 kg
Zaměření tréninku: Kardio
Značka: Pro-Form
Nosnost: 147
Konzole: 14” LCD
Počet programů: 26
Kompatibilní s iFit Live: Áno
Rozměry (dxšxv): 170 x 76 x 162 cm
Délka kroku: 13 cm
Hmotnost setrvačníku: 14
Integrovaný ventilátor: Áno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Střední a vyšší kategorie domácích fitness zařízení od největšího výrobce ICON. Proform je víc než jen značka. Pro-Form je trenér, závodník, inženýr, fanoušek a spoluhráč. Snažíme se vyrábět vybavení a technologie, které vás dostanou přes cílovou čáru, zajistí vám místo na stupních vítězů a posunou vás za hranice včerejších ideálů.

.