Eliptický trenažér Pro-Form HIIT Trainer L6

2v1 = eliptický trenažér a stepper
Dostupnost Na skladě (dodání 3-7 dní)
Možnosti doručení
Kód: PFEL07920-INT
42 690 Kč –6 % 39 990 Kč
Eliptický trenažér Pro-Form HIIT Trainer L6
Eliptický trenažér Pro-Form HIIT Trainer L6
42 690 Kč –6 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Eliptický trenažér od známého amerického výrobce posilovacích strojů je jedinečný stroj kombinující všechny výhody eliptického trenažéru a stepperu.

Trenažér Eliptical Pro-Form HIIT Trainer L6 má oproti klasickým crossovým trenažérům výhodu v tom, že má poloviční nároky na prostor a můžete na něm dokonale procvičit svaly celého těla a spálit maximum kalorií.

Stroj je vybaven těžkým setrvačníkem o hmotnosti 25 kg (setrvačník váží 14 kg) pro plynulý průběh tréninku a magnetickým brzdným systémem Silent resistance s 22 elektronicky řízenými úrovněmi odporu. Délka kroku je 13 cm a výška 26 cm.
Masivní rámová konstrukce má nosnost až 147 kg.
.

Trenažér PRO-FORM HIIT Trainer L6 má jedinečnou ergonomii rámu, díky které má tento trenažér nulový dopad na vaše klouby. Častým požadavkem našich zákazníků je šetrnost kloubnímu aparátu a tento stroj to plně zaručuje díky důmyslnému pohybu a úhlu nášlapných desek, který zajišťuje, že se vaše noha nikdy nesesune z nášlapné desky. Při cvičení budete mít vždy maximální jistotu a stabilitu.

6" LCD displej s barevným podsvícením se velmi snadno používá a zobrazuje všechny základní údaje, jako je čas, vzdálenost, rychlost, tepová frekvence atd. V nabídce programů nabízí celkem 22 přednastavených programů pro budování kondice, spalování kalorií atd. Trenažér nabízí možnost připojení k MP3 a díky vestavěným reproduktorům můžete sledovat oblíbený seriál nebo poslouchat hudbu.

Integrovaný ventilátor CoolAire™ poskytuje pohodlí a osvěžení při dlouhém, každodenním a pravidelném tréninku. Ventilátor oceníte nejen v letních dnech, ale i při pokojové teplotě.
Na rozdíl od běhu venku vás totiž přirozeně nefouká vítr.

Tepovou frekvenci lze měřit pomocí integrovaných dlaňových snímačů "CardioGrip" , které jsou umístěny na rukojetích. Tepovou frekvenci můžete měřit také pomocí hrudního pásu s připojením Bluetooth. Hrudní pás lze samozřejmě zakoupit u nás, protože není součástí dodávky.

Hiit L6 nabízí možnost připojení k tréninkové aplikaci iFit, ke které si můžete zakoupit licenci. Tato aplikace je součástí nabídky softwaru pro rozšíření možností tréninku prostřednictvím GOOGLE MAPS. Získáte možnost rozšířit si tréninkové mapy, programy s profesionálními trenéry nebo motivační videa a výživové tipy! Díky aplikaci iFit můžete také soutěžit se svými přáteli a bez problémů porovnávat například výsledky cvičení.
Tablet není součástí dodávky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Eliptické trenažéry
Hmotnost: 82 kg
Zaměření tréninku: Kardio
Značka: Pro-Form
Nosnost: 147
Konzole: 6” LCD
Počet programů: 22
Kompatibilní s iFit Live: Áno
Délka kroku: 13 cm
Hmotnost setrvačníku: 14
Integrovaný ventilátor: Áno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Střední a vyšší kategorie domácích fitness zařízení od největšího výrobce ICON. Proform je víc než jen značka. Pro-Form je trenér, závodník, inženýr, fanoušek a spoluhráč. Snažíme se vyrábět vybavení a technologie, které vás dostanou přes cílovou čáru, zajistí vám místo na stupních vítězů a posunou vás za hranice včerejších ideálů.

.