FIT PLUS Plyometrický dřevěný box

Dřevěný plyometrický box je skvělým doplňkem vaší fitness/crossfit zóny.
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 5080200
4 040 Kč
FIT PLUS Plyometrický dřevěný box

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Dřevěný plyometrický box je nezbytnou součástí vybavení funkčních tělocvičen, sportovních asociací a fitness center. Plyometrický trénink spočívá v rychlých, dynamických pohybech, které zlepšují rychlost svalů a svalovou a nervovou koordinaci.

Plyometrický trénink se používá v mnoha sportech ke zvýšení výkonnosti, například ve fotbale, volejbale, basketbale, atletice, bojových uměních atd.

Rozměry: 

  • rozměry balení: 79 x 63 x 13 cm
  • hmotnosť 24 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Funkční trénink
Hmotnost: 24 kg
Bez laktózy: Ano
Bez lepku: Ano
Značka: FIT PLUS
Rozměry (dxšxv): 50 x 60 x 70 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
FIT PLUS je již s více než dvacetiletou tradicí na českém a slovenském trhu zárukou kvality a zkušeností v oblasti projektování fitness center a prodeje doplňků stravy a fitness. FIT PLUS - VŠE PRO FITNESS. Jsme obchodní společnost nabízející ucelený sortiment fitness zboží renomovaných světových i tuzemských značek.

"FIT PLUS - VŠE PRO FITNESS®" je ochranná známka společnosti zapsaná u Úřadu průmyslového vlastnictví pod číslem 233688. Jsme tak jedinou společností na Slovensku, která může tento slogan oficiálně používat v oblasti sportu. To nás také vystihuje, protože jsme jediný řetězec zaměřený výhradně na fitness a specializujeme se na komplexní nabídku, kterou se snažíme neustále rozšiřovat podle nejnovějších trendů z ověřených zdrojů.

Provozujeme velkoobchod a maloobchod ve spolupráci s několika partnery ve všech částech Slovenska. Pod naší značkou jistě poznáte činky, které jsou nejprodávanějším "železem" na slovenském trhu a najdete je v mnoha fitness centrech i domácnostech. Nejoblíbenějšími domácími žehličkami jsou jednoruční činky na cvičení a olympijské sady činek na fitness. Železa s naším logem vyrábí společnost, která dodává stejné výrobky, ale s jiným logem (např. Ivanco) pro mistrovství světa ve vzpírání, olympijské soutěže apod. Činky na domácí cvičení a přiložené kotouče mají standardní velikosti, takže naše činky a kotouče můžete kombinovat s obouručními i jednoručními činkami..