🖐 Kvalitní rukavice do posilovny nebo na kolo? Vyber si ZDE.

Fitness rukavice

Výběr rukavic pro cvičení se řídí výhradně subjektivním pocitem. Hledejte rukavice, které vám padnou a netlačí při ohýbání prstů. Ideální jsou ty, které mají ergonomický tvar ruky, vydrží déle a lépe padnou. Význam rukavic při cvičení je především ochranný.

Fitness rukavice Harbinger dostatečně ochrání tvoje ruce

Rukavice chrání ruce před odřeninami, mozoly, otlaky a pomáhají odvádět pot. Díky tomu vám ruce nekloužou po cvičebních kleštích, hrazdách, činkách a kotoučích. Ve fitness centrech od Bratislavy po Košice nenajdete posilovnu, která by tyto fitness pomůcky nepoužívala. Nejznámější značkou na světě je Harbinger Fitness, jejíž rukavice jsou v naší zemi úspěšné již více než 20 let. Kožené rukavice v kombinaci s dvouvrstvým nylonovým prošíváním s výztuhou zápěstí mají nejlepší zpětnou vazbu. Rukavice doporučujeme zejména pro náročné cvičence, pro tlakové a silové cviky. Rukavice pro ženy doplňují fitness outfit a chrání je před bakteriemi ze všech dotykových ploch.

Rukavice do posilovny nebo na kolo?

Značku Harbinger používejte nejlépe na fitness, lifting a heavy lifting, kde ochrání vaše ruce. Ale nikdo neříká, že je nemůžete mít na kole. Koneckonců, kolo není tak drsné jako činka. Pot se odvádí stejně jako v posilovně. Zjistili jsme, že je dobré je používat i na kole. Vyzkoušejte je sami a dejte nám vědět své pocity.

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Revoluční skupinový trénink kombinující hudbu, světla a senzory do interaktivního a motivujícího zážitku.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše