Hamaviss gel, 500 ml + dávkovač

Hamaviss Kloubní gel s dávkovačem pro prevenci bolesti kloubů. Hamaviss gel je nový unikátní gel na slovenském trhu, jehož historie sahá až do roku ´95, kdy byl vynalezen.
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 9080147
980 Kč
Hamaviss gel, 500 ml + dávkovač

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Hamaviss Gel, 500 ml + dávkovač

Hamaviss Gel na klouby je vysoce kvalitní a jedinečný gel nejen na bolestivé klouby. Hamaviss gel je nový unikátní gel na slovenském trhu, jehož historie sahá až do roku 1995, kdy byl tento jedinečný produkt vynalezen. V průběhu let byl gel neustále zdokonalován až do dnešní podoby.

Většina sportovců musí v dnešní době neustále překonávat své limity, aby dosáhli co nejlepších výkonů, což s sebou přináší vysokou daň v podobě zničených kloubů a obrovských bolestí svalů. Právě v tom spočívá novinka v podobě gelu HAMAVISS, který obsahuje jedinečnou kombinaci látek, o nichž je známo, že patří mezi nejlepší, které můžeme našim kloubům a svalům poskytnout. 

Hlavní účinnou látkou je PERNA CANALICULUS, která je celosvětově považována za jednu z nejlepších látek pro regeneraci kloubů a svalů a HAMAVISS gel, jako jediný výrobek na trhu ve Slovenské republice, obsahuje tuto výjimečnou látku ve formě gelu!!! Díky tomu můžete navždy zapomenout na žaludeční a trávicí problémy, gel můžete používat neustále, nikdy vás neomrzí a hlavně nezatíží vaše vnitřní orgány.

Perna Canaliculus obsahuje glykosaminoglykany (GAG), které se nacházejí v lidské kůži, pojivové tkáni a chrupavkách. Přestože glykosaminoglykany můžeme v těle doplňovat různými doplňky stravy, můžeme účinek GAG ještě zvýšit vnější aplikací, která se po nanesení vstřebá do postiženého místa a téměř okamžitě regeneruje bolavý kloub a sval.

Proto je gel Perna Canaliculus HAMAVISS vhodný i k pravidelnému preventivnímu užívání, vedle všech doplňků stravy ve formě tablet, k udržení pružnosti kloubů a kloubních chrupavek. Právě kvůli těmto aspektům musí být gel HAMAVISS nezbytnou součástí každého zodpovědného sportovce, který stoprocentně dbá na stav svého pohybového aparátu, který si chce užívat pohybu a chce ze sebe vydat maximum bez omezení, ve výborné kondici, každý den a při každé sportovní aktivitě.

ÚČINNÉ SLOŽKY(Perna canaliculus, gaulteria, hamamelis, eukalyptus, smrkové jehličí, rozmarýn, mentol) pomáhají při: - proti bolesti a přetížení svalů a páteře - zlepšuje kvalitu kloubní chrupavky - regeneruje chrupavku - potlačuje zánětlivé procesy - podporuje prokrvení svalů, čímž zajišťuje lepší pohyblivost a vitalitu

Údaje o účinných látkách:Perna canaliculus (novozélandská zelená mušle)  Kde ji najdete: Perna canaliculus se pěstuje na novozélandském pobřeží u Malborough sounds a Hauraki. Mořská voda na farmách, kde se mušle pěstují, a v jejich okolí se neustále testuje na přítomnost biotoxinů, těžkých kovů a bakterií. Kvalita vody je průběžně monitorována pomocí testů prováděných podle norem stanovených americkým Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv, Evropskou unií a novozélandským Úřadem pro bezpečnost potravin. Historie a objevení: Historie Perna Canaliculus  je spojena s původními obyvateli Nového Zélandu - Maory. Maorové žili na pobřeží Nového Zélandu a konzumovali Perna Canaliculus v syrovém stavu. Pro tyto obyvatele byly bolesti kloubů, revmatismus a artritida téměř neznámé ve srovnání s domorodci žijícími ve vnitrozemí ostrova. V 70. letech 20. století se Perna Canaliculus dostala do popředí výzkumu léku na rakovinu. Společnosti zpracovávající skořápky vyhledaly vědce, aby otestovali jimi vyráběný ,,skořápkový prach"   pro léčbu rakoviny. Vědci byli bohužel zklamáni, protože nenašli lék na rakovinu, ale náhodou našli "zázračný lék". Ukázalo se, že pacienti, kteří se zúčastnili výzkumu a vedle toho trpěli nějakým problémem pohybového aparátu, zaznamenali vysokou míru zlepšení. Následně začali studovat již zmíněné Novozélanďany, Maory. Díky těmto informacím se Perna Canaliculus dostala do popředí vědeckého zájmu.  Perna Canaliculus se pěstuje asi 2-2,5 roku. Během této doby doroste do délky 10 cm a poté je pečlivě kontrolovaným procesem sklízena, následně sušena a skladována v práškové formě.

Perna Canaliculus je dnes pěstována pro nejbohatší a nejčistší zdroj GAG!Složení Perna Canaliculus: 61 % bílkovin, 13 % sacharidů, 12 % glykosaminoglykanů (GAG), 5 % tuků (včetně eikosatetraenových kyselin), 5 % minerálních látek, 4 % vody. Z nich OMEGA 3 mastné kyseliny, především eikosatetraenová (ETA), eikosapentaenová (EPA) a dokosahexaenová (DHA), které ovlivňují zánětlivé procesy v kloubech a tím zmírňují bolest.  Minerály: sodík, hořčík, vápník, železo, zinek, měď, draslík, mangan, nikl. Vitamíny: C, D, E, B12, B1, B2, B3, B6. Aminokyseliny: methionin, cystein, asparagin, threonin, glycin, alanin. Použití Perna canaliculus:   - dokonale se hodí pro zachování a udržení pružnosti kloubních chrupavek a vazů, synoviální tekutiny            a většiny typů problémů pohybového aparátu  - pro podporu léčby osteoartrózy, artritidy, revmatismu, dny, osteoporózy - pro budování a podporu regenerace kloubních chrupavek  - jako podpora pojivové tkáně (vazy , šlachy) - působí protizánětlivě - při revmatoidní artritidě

 Co jsou vlastně glykosaminoglykany (GAG)?: Jsou to mukopolysacharidy. Spolu s kolagenem tvoří velkou část mezibuněčného materiálu pojivové tkáně (zejména chrupavek, vazů, šlach atd.). Mezi důležité mukopolysacharidy patří kyselina hyaluronová (klíčová složka synoviální tekutiny a nachází se také v očním sklivci), chondroitinsulfát (v chrupavce), dermatansulfát (v kůži), keratansulfát, heparin (obsažený v žírných buňkách). V našem těle vznikají složitou syntézou glukosaminů. Zvyšují lubrikaci kloubů a absorpci vody do chrupavky. Tato schopnost se však s věkem nebo nadměrným používáním snižuje, a proto je třeba GAG v těle doplňovat.

Glykosaminoglykany pomáhají při: - stimulují a produkují kloubní maz a "zahušťují" jej - posilují páteřní ploténky proti ztuhlosti obratlů - podílejí se na stavbě kloubní chrupavky - pomáhají obnovovat kostní zakončení - zmírňují a zabraňují zánětům a otokům kloubů - jsou účinné při artróze, artritida, ischias - zajišťují pružnost, pevnost a elasticitu chrupavky

GAG jsou schopny vázat velké množství vody a působí jako výplň nebo mazivo pojivové tkáně. Při poškození chrupavky se množství GAG snižuje. Tím se snižuje obsah vody v chrupavce, což způsobuje další mechanické poškození kloubu.

 GAG tvoří jádro všech pojivových tkání. Perna Canaliculus podporuje zdraví, pohodlí, pružnost  synoviální tekutiny a pojivové tkáně včetně kloubů, vazů, šlach, chrupavek a meziobratlových plotének.

Olej z listů Gaulterie Procumbens (Gaultheria) Kde ho najdete:Gaulterie roste ve východní části Severní Ameriky. Ulevuje od bolesti svalů, kloubů a revmatických bolestí. Severoameričtí indiáni ji dodnes používají jako tradiční lék proti revmatismu.

Olej z listů smrku ztepilého (Picea excelsa) Kde ho seženete: Smrky přirozeně rostou ve vyšších a chladnějších nadmořských výškách, vyskytují se ve většině Evropy, severní hranice je v Arktidě. Získává se destilací vodní parou z jehličí, používá se také v lidovém léčitelství, při revmatických potížích a přidává se do masážních gelů. Výborně prokrvuje pokožku a svaly, čímž přispívá k rychlejší regeneraci.

Virginský hamamelis (Virginia hamamelis)  Kde ho najdete: Roste v celé Severní Americe. Výtažky se používají v kosmetice pro své tonizující účinky na pleť. Výtažky z hamamelisu se používají také při křečových žilách, také jako tradiční lidový prostředek proti zánětům nebo mají protizánětlivý uvolňující účinek.

Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (rozmarýn) Kde ho najdete: Je to jihoevropská květina, která se běžně vyskytuje v oblasti Středozemního moře. U nás se pěstuje pouze . Rozmarýn se používá k fyzické regeneraci po dlouhém pracovním nebo sportovním dni. Ve farmacii a lidovém léčitelství se používá jako prostředek, který zvyšuje prokrvení a tlumí bolest, zejména svalovou, kloubní a nervovou, odstraňuje také pocit chladu v končetinách a povzbuzuje nervovou činnost.

Mentol (menthol) Kde ho najdete: Pěstuje se v Indii. V první pomoci se používá jako náhrada ledu pro své chladivé účinky při nedostatku vody a elektřiny. Používá se také např. při výronech, svalových křečích, bolestech svalů a kloubů. Poskytuje výrazný chladivý účinek, který se během několika minut změní v pocit pálení, zahřívá pokožku a nakonec prokrvuje postižená místa.

Eukalyptus globulus Leaf Oil Kde ho najdete: Jeho domovem je Austrálie a východní část Indonésie. Některé druhy však dnes rostou i v mnoha dalších subtropických oblastech světa (Španělsko, Portugalsko). V tradiční medicíně původních obyvatel Austrálie se listy používaly jako obklady na rány a záněty. Má vynikající antiseptické vlastnosti, používá se při zánětech. V masážních olejích je velmi hřejivá a má zklidňující účinky při revmatických bolestech.

 Pro koho je tedy Perna canaliculus a další výše uvedené účinné látky určena?

Pro všechny lidi (zejména sportovce, ale i seniory a běžně pracující), kteří mají problémy s pohybovým aparátem, ale pečují o něj, chtějí ho udržet ve 100% kondici a pomoci mu co nejlépe a nejintenzivněji regenerovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní gely a oleje
Hmotnost: 0.5 kg
Forma produktu: Gel
Doplňující info: Účinný gél na kĺby a väzivá s obsahom novozélandskej mušle Perna Canaliculus
Počet dávek v balení: 50
Dávkování: Podľa vlastných potrieb
Nutriční údaje: Viď popis produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hamaviss gel je nový unikátní gel na slovenském trhu, jehož historie sahá až do roku 1995, kdy byl tento jedinečný produkt vynalezen. V průběhu let se gel neustále zdokonaloval až do dnešní podoby.