🥦 Kvalitní a chutný VEGAN protein? TADY JE!

Hammer Strength

Posilovací stroje HAMMER STRENGTH jsou nejoblíbenější posilovací stroje na světě. Pokud si myslíte, že tyto posilovací stroje přilákají do vašeho fitness centra více lidí, máte pravdu.

Stroje HAMMER STRENGTH jsou nejoblíbenější posilovací stroje na světě. Pokud si myslíte, že tyto posilovací stroje přilákají do vašeho fitness centra více lidí, máte pravdu. HAMMER STRENGTH je biomechanicky nejpokročilejší patentově chráněný systém. Žádná jiná "kladiva" neexistují, protože všechna ostatní jsou kopiemi originálu a my jsme otestovali mnoho světových značek. A mimochodem, jsme hrdí na to, že FIT PLUS je výhradním zástupcem Hammer Strength pro Slovensko. Pokud si chcete otevřít jakoukoli posilovnu jakéhokoli typu - od exkluzivních domácích posiloven až po komerční zařízení světové úrovně - určitě se podívejte na naši komplexní nabídku na našem specializovaném www.lifefitness.sk/hammer-strength.

HAMMER STRENGTH je světová jednička

Světová jednička! Světová jednička v komerčních fitness zařízeních Nejlepší v domácích zařízeních Olympijští medailisté. Mistři světa v atletice. Armáda. Členové sportovních klubů. Rekreační sportovci. Obchodní cestující. Byli byste překvapeni, kolik lidí, podniků a fitness center se rozhodlo používat zařízení Life Fitness a Hammer Strength jako součást svého životního stylu. Řada hardcore komerčního vybavení. Nejlepší biomechanické posilovací stroje na trhu. FIT PLUS, spol. s r. o.

Více lidí ve fitness centru díky posilovacím strojům HAMMER STRENGTH

Pokud si myslíte, že tyto posilovací stroje přilákají do vašeho fitness centra více lidí, máte pravdu. HAMMER STRENGTH je biomechanicky nejpokročilejší patentově chráněný systém. Žádná jiná "kladiva" neexistují, protože všechna ostatní jsou kopiemi originálu a my jsme testovali mnoho světových značek.

Závaží značky HAMMER STRENGTH najdete ve fitness centrech po celém světě, v klubech NBA, NFL, NHL, NBL, ve vojenských výcvikových střediscích, dokonce i v mnoha středoškolských "tělocvičnách". Vzhledem k tomu, že v této zemi je pohybová aktivita mládeže málo podporována, umožňují střední školy studentům méně pohybu než v zahraničí.

.

Cenové rozpětí

Z
na
Zrušit filtry

Dostupnost

Nebyly nalezeny žádné produkty

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Revoluční skupinový trénink kombinující hudbu, světla a senzory do interaktivního a motivujícího zážitku.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše